Кришка бака або радіатора.

Dieses Thema im Forum "Що це таке?" wurde erstellt von unkers87, 17. Jan. 2018.

  1. unkers87

    unkers87 Hauptmann

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    11
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    27
    Beiträge:
    2.439
    Ort:
    Украина
    Доброго дня. Трапилась така запчастина, цікаво від якого агрегату?Матеріал алюміній. Надпис Єріксон і К%(от тут я почав хвилюватись)))) Петроградъ. Зарані вдяний. 001.JPG 002.JPG 003.JPG 004.JPG
     
  2. Интересные лоты

    1. Оригінал 1855 року. Німецька мова. Лейпцигське видання. Історія одного з найзнаменитіших воєначальни...
      315 грн.
    2. Книга: "Офіційні воєнні депеші 1915-1916". Німеччина.
      1000 грн.
    3. Оригінал. 1870 рік. Видано в Парижі. Французька мова. Записки з подорожі французького натураліста до...
      2235 грн.
    4. Книга старовинна виробництва Франціі 1840 +- роки.
      400 грн.
    5. Книга старовинна виробництва Франціі
      400 грн.
  3. иштван

    иштван Major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    6
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    16
    Наверно надо плясать отсюда.[Может часть телефонной трубки где микрофон?ATTACH=full]10949309[/ATTACH]
     

    Images:

    5971185_original.jpg
  4. grek68

    grek68 General-major

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    25
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    35
  5. unkers87

    unkers87 Hauptmann

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    11
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    27
    Beiträge:
    2.439
    Ort:
    Украина
    Дякую! Так це часть телефонної трубки.
     
    grek68 gefällt das.
  6. иштван

    иштван Major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    6
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    16
    .У когото мобила выпала с барсетки.
     

    Images:

    2903377137.jpg
  7. unkers87

    unkers87 Hauptmann

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    11
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    27
    Beiträge:
    2.439
    Ort:
    Украина
    Дякую питань більш нема. З повагою.
     
    иштван und grek68 gefällt das.