Реклама на REIBERT.info
Dieses Thema im Forum "Техніка та важке озброєння" wurde erstellt von Сергей Михайлюк, 9. Mai 2026.
Вітаю підскажіть від якої моделі. Наша чі рашка
Вітаю,номер виконаний як на Герані ,тож припущу що від ворожого БПЛА.