Коробочка.

Dieses Thema im Forum "Що це таке?" wurde erstellt von Мансур Львович, 6. Mai 2022.

  1. Мансур Львович

    Мансур Львович Oberstleutnant

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    586
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    987
    Beiträge:
    3.186
    Ort:
    Эдем
    Доброго дня.На немецкой стоянке попалась такая коробочка,без надписей,подскажите что это такое
    могло быть,не пустая,правда не открывается.Спасибо.С ув.
     

    Images:

    20220506_171149-1.jpg
    20220506_171200-1.jpg
    20220506_171208-1.jpg
    20220506_171220-1.jpg
    20220506_171244-1.jpg
  2. Интересные лоты

    1. 160 грн.
    2. Переноска для М 24 Все рідне ,рідна фарба.
      15000 грн.
    3. Стан на фото. В рідній фарбі клеймо Ф2
      1350 грн.
    4. Все працює, запал Ковешнікова, ВВ відсутнє, 1943р.
      800 грн.
    5. ММГ Ф1 в рідній фарбі , пробка клеймо,мита водою різблення в гарному стані.
      555 грн.
  3. \Lisovik/

    \Lisovik/ General-major

    Beiträge:
    5.460
    Ort:
    Лінія Арпада
    А чого вгадувати?..Треба пробувати відкривати.o_O
     
  4. Мансур Львович

    Мансур Львович Oberstleutnant

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    586
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    987
    Beiträge:
    3.186
    Ort:
    Эдем
    Открыл,внутри какая то пудра малинового цвета
     

    Images:

    20220508_191802-1.jpg
    20220508_191846-1.jpg
  5. Чародій

    Чародій Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    15
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    28
    Може зубний порошок? Імхо