Коп, Німеччина

Dieses Thema im Forum "Де копати?" wurde erstellt von miron1938, 6. Sep. 2025.

  1. miron1938

    miron1938 Obergefreiter

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    13
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    29
    Beiträge:
    74
    Ort:
    Украина, Днепр
    Всіх вітаю!
    Підкажіть хто знає, чи можливо людині пройтись з прибором по лісам в Баден-Вюртенберг (Південно-західна Німеччина).

    Або взагалі які є правила та обмеження в Німеччині щоб не порушити закон?

    З повагою.
     
    Vladislav111 gefällt das.
    1. (в наличии 5 шт.)
      Совок лопатка тм Fiskars нова пластикова відмінно для пошуку на пляжі. Ціна за 1 шт.
      300 грн.
    2. (в наличии 2 шт.)
      Герметичный разьем наушников 5 pin
      400 грн.
    3. Продаю власний кабель від мого металодетектора Minelab Manticore. Кабель абсолютно новий, жодного ра...
      1699 грн.
    4. Нова набедренна кобура для піна
      400 грн.
    5. Новое. Тільки провірявся. На копі не був.
      2150 грн.
  2. SkyGate

    SkyGate Oberstleutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    16
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    40
    Beiträge:
    3.136
    Ort:
    Харків
    Без дозволів крім Баварії по всій країні заборонено.
     
    LySS, miron1938 und Omikron gefällt das.
  3. miron1938

    miron1938 Obergefreiter

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    13
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    29
    Beiträge:
    74
    Ort:
    Украина, Днепр
    Які ще думки?
    Тобто якщо навіть зустрінуть з прибором у лісі, я так розумію будуть питання у поліції по темі "шкоди природному середовищу"

    Або все ж таки є шанс що риторика "шукаємо монетки", очищаємо ліс від метало сміття може допомогти уникнути штрафу та наслідків?
    Можливо є в когось посилання на законодавство або реальні кейси?

    П.С.
    Знаю що є сусідня тема по цьому питанню, але хочеться мати більше актуальну картину.
     
    Vladislav111 gefällt das.
  4. SkyGate

    SkyGate Oberstleutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    16
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    40
    Beiträge:
    3.136
    Ort:
    Харків
    Це вам не Україна
     
    LySS, Eide, fedya_valki und 2 anderen gefällt das.
  5. Та скоро й в нас таке зроблять, ми ж - Европа!:(
     
    HellHound gefällt das.
  6. miron1938

    miron1938 Obergefreiter

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    13
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    29
    Beiträge:
    74
    Ort:
    Украина, Днепр
    Ну, відповідей - нуль.
    Фактично можна було почитати всім відому тему, та шукати самому. Той хто займається або знаходиться в ФРН нічого не скаже, або не напише тут.
    Дякую всім, тема закрита.
    Копати в німеччині законодавчо не можна, такий загальний висновок.
     
    Vladislav111 gefällt das.
  7. Там в рiзних землях рiзнi закони, краще читайте цi закони. Ще уся земля приватна, Ви були б радi, якщо б на вашому городi або полi хтось копався? Мабуть нi... Мене в УкраIнi вже двiчi виганяли з полей, якi я рокiв з десять-п'ятнадцять до того вздовж й поперек пройшов, а тепер - виганяють! Люди почали сторожувати свое майно, до якого входить й земля. Хоча я на iхню землю аж нiяк не претендую, смiття та залiзний брухт виносю з поля, ямки закопую, але - виганяють! Добре, що полiцiю ще не визивають
     
  8. HellHound

    HellHound Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    -1
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    7
    Хватит тиражировать этот бородатый миф про «Бавария - рай для копателей». Это давно неправда.
    Да, коп в Германии под запретом, но всё же копают там активно. Готовых советов нет, все действуют на свой страх и риск. Рекомендую избегать полей и тех лесов, где чувствуется рука хозяйственного лесника. Перво-наперво сделать разведку без мд, присмотреться, что и как, потом пробовать. Ясен хрен, закапывать ямки.