Каска М42 ?

Dieses Thema im Forum "Що це таке?" wurde erstellt von Knyazura, 16. Feb. 2018.

?

М42 ?

  1. --------

    1 Stimme(n)
    100,0%
  2. ----------

    0 Stimme(n)
    0,0%
Eine Auswahl mehrerer Antworten ist erlaubt.
  1. Knyazura

    Knyazura Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    6
    Отзывов:
    892
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    376
    Beiträge:
    637
    Доброї пори. Прошу допомоги в оприділенні.
     

    Images:

    IMG_0133.JPG
    IMG_0134.JPG
    IMG_0136.JPG
    IMG_0137.JPG
    IMG_0138.JPG
    IMG_0139.JPG
    IMG_0141.JPG
  2. Интересные лоты

    1. Мельхиор, длина 13,3 см, некопаное состояние, неполированная Фото на листе в клетку для масштаба Пер...
      850 грн.
    2. 600 грн.
    3. Вилка Вермахт. Состояние по фото. Материал-нерж. Есть клеймо.
      1250 грн.
    4. Вилка німецька для цивільних з клеймом виробника на війну до 1945 року. Нержавійка, непоганий стан.
      250 грн.
    5. Оригінал, в гарному стані, без сколів та тріщин. Цікаве підглазурне клеймо зі зміщенням. Іншого тако...
      1550 грн.
  3. ZOLLINGEN

    ZOLLINGEN Hauptmann

    Beiträge:
    2.992
    Ort:
    Pagan Land
    Добрый вечер. Это каска М 42. Судя по фото, размер у неё 62.
     
    valerka und Миша-Клад gefällt das.
  4. Knyazura

    Knyazura Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    6
    Отзывов:
    892
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    376
    Beiträge:
    637
     

    Images:

    IMG_0144.JPG
    IMG_0145.JPG
    саша85 und ArteLerisT gefällt das.
  5. ZOLLINGEN

    ZOLLINGEN Hauptmann

    Beiträge:
    2.992
    Ort:
    Pagan Land
    Размер каски замеряется гибким метром
    По окружности шлема.
     
    Миша-Клад gefällt das.
  6. Knyazura

    Knyazura Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    6
    Отзывов:
    892
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    376
    Beiträge:
    637
    саша85, ArteLerisT und ZOLLINGEN gefällt das.