Ядро?

Dieses Thema im Forum "Кулі та гільзи" wurde erstellt von LoFt18 Krüger, 2. Nov. 2020.

  1. LoFt18 Krüger

    LoFt18 Krüger Stabsgefreiter

    Beiträge:
    168
    Ort:
    Дакія
    Вітаю, шановні форумчани, можливо просто черметина, але цікавість роздерає... Схоже на розривне ядро, точніше те, що від нього лишилося. Скажіть воно, чи ні і який період та клас. Знайдено 5 років тому неподалік форсування козацько-шведськими військами Ворскли, точніше її лівої притоки. Заздалегідь вдячний
     

    Images:

    IMG_20201102_230657.jpg
    IMG_20201102_230238.jpg
    IMG_20201102_230243.jpg
    IMG_20201102_230302.jpg
    IMG_20201102_230311.jpg
    IMG_20201102_230434.jpg
    IMG_20201102_230443.jpg
    IMG_20201102_230517.jpg
    IMG_20201102_230544.jpg
    IMG_20201102_230756.jpg
    IMG_20201102_230502.jpg
    Bandera3 gefällt das.
  2. Интересные лоты

    1. (в наличии 96 шт.)
      ММГ.Гильза латунь…Пуля стреляна сидит плотно.Вставлена в обжатую гильзу.Все в размере
      25 грн.
    2. (в наличии 5 шт.)
      Распулен, 15 год производства.
      450 грн.
    3. (в наличии 1 шт.)
      на фото
      120 грн.
    4. (в наличии 44 шт.)
      ММГ.тировой отстрел.гильза и пуля не магнит. пуля сидит плотно..ммг в размере
      25 грн.
    5. Л-051 50-мм піропатрон радиолокаційний ППР-50. Стан на фото. У наявності 10 шт.
      90 грн.
  3. 250RIR

    250RIR Leutnant

    Beiträge:
    1.377
    Ort:
    Беларусь
    Добрага часу.

    Ну да, это крупный осколок, предположительно 6-и фунтовой , артиллерийской гранаты. Калибр , ( измерялся весом сплошного ядра) точнее сказать сложно, в те времена, около этого диаметра была большая ,,линейка,, стволов. То что период ,именно , указанный в сообщении, это на 90% точно.

    - С уважением -
     
    Zuletzt bearbeitet: 4. Nov. 2020
    LoFt18 Krüger gefällt das.
  4. LoFt18 Krüger

    LoFt18 Krüger Stabsgefreiter

    Beiträge:
    168
    Ort:
    Дакія
    Привелике дякую за інформацію з якою можна впевнено сказати, що маємо честь бачити відголоски Полтавської битви)
     
    A10A und 250RIR gefällt das.