Иж 43

Dieses Thema im Forum "Скільки коштує?" wurde erstellt von партизанн, 24. Apr. 2023.

  1. партизанн

    партизанн Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    9
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    32
    Beiträge:
    830
    Ort:
    украина
    Иж 43 вопрос сколько стоит или может есть для него где то у кого труба с цевьём
     

    Images:

    IMG_20230422_172430.jpg
    IMG_20230422_171932.jpg
    IMG_20230422_171928.jpg
    IMG_20230422_171921.jpg
    IMG_20230422_171916.jpg
    1. Латунна протирка до нагана на ПСВ,клеймо 8
      350 грн.
    2. Наган под жевело 1912 год ,приятное состояние ,доки в комплекте +40 шт , жевело.
      35000 грн.
    3. Тяга спуску, робоча
      210 грн.
    4. 210 грн.
    5. Наган ,царь 1915,под жевело,приятное состояние доки в комплекте и 40 шт жевело
      35000 грн.
  2. \Lisovik/

    \Lisovik/ General-major

    Beiträge:
    5.459
    Ort:
    Лінія Арпада
    Стартувати можна з тисяч 4-х,але ця запчастина більше по профілю сайту УООР.Хай щастить у пошуках!:beer:
     
  3. Володимир84

    Володимир84 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    11
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    18
    Ціна ІЖів 43 в гарному стані 8000 грн., дана модель не являється класною рушницею, не погана, але....
    Ще тріщина є, отже думаю тис. 2.
     
  4. Володимир84

    Володимир84 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    11
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    18
    Ще б побачити фото лба колодки (там де бойки).
     
  5. klerik777

    klerik777 Hauptmann

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Если лоб колодки не убитый то от 2000 грн..Был бы целый приклад и не коррозия была бы цена выше..Трубки найти проблема цевье нет..С ув
     
  6. Прокоп01

    Прокоп01 Leutnant

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    2
      проданные:
    2
    Beiträge:
    1.750
    Ort:
    Запорожье
    Це не рядовий ІЖ і в гарному стані. Колодка ШТУЧНОГО ІЖа. Срібна всічка... Як би в мене були труби до цієї моделі, не пожалів би 150 дол.
    Моя думка, що ціна не менше 4-6 тис.
     
  7. партизанн

    партизанн Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    9
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    32
    Beiträge:
    830
    Ort:
    украина