и пришла зима?

Dieses Thema im Forum "Курилка" wurde erstellt von AleFF, 14. Apr. 2013.

  1. AleFF

    AleFF Oberleutnant

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    438
    Лоты
      на продаже:
    4
      проданные:
    797
    Beiträge:
    3.538
    Ort:
    Восток
  2. Интересные лоты

    1. В гарному стані.
      10000 грн.
    2. Мир Вам! Список всех моих лотов https://reibert.info/auction/alex-fison.134997/ Подписывайтесь на м...
      499 грн.
    3. Зовнішній стан чудовий Подивитися картинку немає можливості
      5700 грн.
    4. Мавік 3Т в гарному стані наліт 70 годин були замінені двигуни нові поставив без аканунта без помило...
      30000 грн.
    5. 10500 грн.
  3. Ponomarenko

    Ponomarenko Oberst

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    4
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    12
    Beiträge:
    12.602
    Ort:
    ///
    Запасаемся горячей водой.
     
  4. Snitke

    Snitke Stabsfeldwebel

  5. bigfoot

    bigfoot Oberstleutnant

    Beiträge:
    3.266
    Ort:
    Прикарпаття
    Всё будет ОК, не партесь:)...
     
  6. AleFF

    AleFF Oberleutnant

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    438
    Лоты
      на продаже:
    4
      проданные:
    797
    Beiträge:
    3.538
    Ort:
    Восток
    я как бы не парюсь, просто тема интересная - мысли хочу слышать
    прямо по фильму писана 8)
     
  7. Vercingetorix

    Vercingetorix Stabsgefreiter

    Beiträge:
    177
    Ort:
    Russland
    AleFF und slawuta5 gefällt das.
  8. sergeyussr

    sergeyussr Oberleutnant