Реклама на REIBERT.info
Dieses Thema im Forum "Уніформа та спецодяг" wurde erstellt von Андрій Беньковський, 14. Mai 2016.
нова жодного разу не вдягав розмір 52/4 ціна 700 грн.
Нужно на АТО. Я волонтёр .
второй в резерв , а вдруг?)