Гільзи.

Dieses Thema im Forum "Що це таке?" wurde erstellt von Levchak Yarek, 25. Okt. 2019.

  1. Levchak Yarek

    Levchak Yarek Schütze

    Beiträge:
    5
    Хто підка по гільзам, чи варто виставляти на продаж. Є близько 100 шт нечищені в різному стані 20191025_194911.jpg 20191025_194904.jpg 20191025_194644.jpg 20191025_194617.jpg 20191025_194430.jpg 20191025_194450.jpg 20191025_194911.jpg 20191025_194904.jpg 20191025_194617.jpg 20191025_194430.jpg
     
  2. Интересные лоты

    1. Марки поштові трофейні кацапські , у лоті все що на фото
      590 грн.
    2. Открытка подписная Дентидланд в борьбе с Франфридом в 1914 году
      200 грн.
    3. сост.на фото
      220 грн.
    4. Открытка "Единство делает нас сильными!" Имперский орел Флаги
      700 грн.
    5. сост.на фото
      150 грн.
  3. Снайпер.74

    Снайпер.74 Oberleutnant

    Рейтинг:
    0
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    патрон ЛЕБЕЛЬ 8х50
     
    Пенсионер58 gefällt das.
  4. Пенсионер58

    Пенсионер58 Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    86
    Лоты
      на продаже:
    4
      проданные:
    128
    Beiträge:
    1.579
    Ort:
    Магадан
    Здравствуйте, маузер - румын. Производитель: Pumitra Voina Anonima Romana, de Brasov. Румыния город Брашов. :DПростите, но это всё лом цветмета...:confused::rolleyes:
     
    Снайпер.74 gefällt das.
  5. Levchak Yarek

    Levchak Yarek Schütze

    Beiträge:
    5
    А лебель чегото стоят гильзи.
     
  6. Levchak Yarek

    Levchak Yarek Schütze

    Beiträge:
    5
    Спасибо.
     
    Пенсионер58 gefällt das.
  7. Пенсионер58

    Пенсионер58 Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    86
    Лоты
      на продаже:
    4
      проданные:
    128
    Beiträge:
    1.579
    Ort:
    Магадан
    На жаль - по ціні кольорового брухту:(:oops: І ще спробуй здати - у нас приймають у 2 рази нижще по ціні звичайної латуні чи бронзи...:mad:
     
  8. Levchak Yarek

    Levchak Yarek Schütze

    Beiträge:
    5
    Дякую. Буду щось з них робити... на брухт шкода.
     
    Пенсионер58 gefällt das.
  9. Юра К

    Юра К Stabsgefreiter

    Beiträge:
    335
    Ort:
    Waterland
    Приветствую у нас прыйомщыки берут как лом латуни по стандартной цене 70 за кг но требуют штоби капсуль бил свердльон немагу понят што у вас там за прийьомки такиэ? С ув
     
    Миша-Клад gefällt das.