гильза

Dieses Thema im Forum "Скільки коштує?" wurde erstellt von olegmen, 18. März 2023.

  1. olegmen

    olegmen Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Beiträge:
    193
    Ort:
    киев
    Доброго вечора .чогось варта гільза ?
     

    Images:

    20230318_174851.jpg
  2. Интересные лоты

    1. Жетон Австро-Венгрія. Вкладиш відсутній. Жетон знайдений на полю бою.
      300 грн.
    2. 2 штуки в лоте. Первая мировая.
      100 грн.
    3. Диаметр 41 мм, тяжелый металл (латунь/бронза), фото на листе в клетку для масштаба Пересылка Укрпочт...
      8000 грн.
    4. Пенал для смертной записки. Австро-Венгрия. Первая мировая.
      55 грн.
    5. Жетон офицера. ПМВ, Германия. Обер-лейтенант Кирхбергер, уроженец г. Бесигхайм (севернее Штуттгарта)...
      5000 грн.
  3. olegmen

    olegmen Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Beiträge:
    193
    Ort:
    киев
  4. Николай Кашуба

    Николай Кашуба Stabsfeldwebel

    Beiträge:
    641
    Доброго вечора,мисливський набій 16 калібру (скоріш за все звичайний 16Х70) ,при житті мав "папкову" гільзу (виготовлену з паперу),по ціні ... думаю краще для коллажу ))
     
  5. olegmen

    olegmen Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Beiträge:
    193
    Ort:
    киев
    значить в смітник! дякую
     
  6. olegmen

    olegmen Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Beiträge:
    193
    Ort:
    киев
    а яких вона років?