гільза ?

Dieses Thema im Forum "Кулі та гільзи" wurde erstellt von mama150984, 25. Okt. 2019.

Status des Themas:
Es sind keine weiteren Antworten möglich.
  1. mama150984

    mama150984 Oberschütze

    Beiträge:
    63
    Ort:
    Смт Любашівка
    Добрий день Панове !
    Прошу допомогти визначити що за гільза, з якого орудія ?
    Завчасно вдячний.
    Як щось забув вказати прошу без копняків...
    Вчора забув привітатись то думав що "дємбєля" з г..мном змішають.
    Нічого не зробиш моя ввічливість кульгає, треба вчитись... а дємбєля показують свою чемність - закидали шапками замість підказати як слід. За що дуже дємбєлям дякую. ATTACH=full]15111206[/ATTACH] WP_20191024_20_22_10_Pro.jpg
     

    Images:

    WP_20191024_20_22_15_Pro.jpg
    WP_20191024_20_21_38_Pro.jpg
    Zuletzt bearbeitet: 25. Okt. 2019
    Frodi und valerka gefällt das.
  2. Интересные лоты

    1. ММГ патронов 7.62х39, 1989 года, 20шт в родной упаковке, выпущены на Климовском специализированном п...
      400 грн.
    2. (в наличии 10 шт.)
      ММГ.Гильза латунь тировой отстрел..…Пуля сидит плотно.Вставлена в обжатую гильзу.Все в размере
      40 грн.
    3. Л-051 50-мм піропатрон радиолокаційний ППР-50. Стан на фото. У наявності 10 шт.
      90 грн.
    4. (в наличии 254 шт.)
      ММГ 7.62х39 .Все стреляное.Пуля сидит плотно (впресована в обжатую гильзу).Макет в размере.
      17 грн.
    5. (в наличии 44 шт.)
      ММГ.тировой отстрел.гильза и пуля не магнит. пуля сидит плотно..ммг в размере
      25 грн.
  3. valerka

    valerka General-major

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    28
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    42
    Вітаю!
    Поки "дємбєля" сплять,швиденько в магазин по лінійку!
    Якщо почистити низ гільзи,там буде дуже багато інформації!
     
    Horn, Frodi, vgvg4 und einer weiteren Person gefällt das.
  4. mama150984

    mama150984 Oberschütze

    Beiträge:
    63
    Ort:
    Смт Любашівка
    Ок. Зрозумів. Але тссссс, тихіше, бо як проснуться, буде галас. Мій дід в старості теж так бурмотів.
    Ввечері тільки зможу.
     
    valerka gefällt das.
  5. tuman

    tuman ℭанітар Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    90
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    183
    Beiträge:
    5.358
    Ort:
    ЗСУ
    И пожалуйста разберитесь в навигации форума .Не надо все тащить в Что это такое ! Вы же сами видите что это гильза , значит к гильзам . Надоело перетаскивать ваши темы по специализированным разделам .
    Вверху каждого раздела есть правила этого раздела , там все рекомендации и запреты по разделу , желательно хоть почитать .:beer:
     
  6. mama150984

    mama150984 Oberschütze

    Beiträge:
    63
    Ort:
    Смт Любашівка
    О, схоже проснулись.дякую.
    Виправлюсь.
     
    tuman und valerka gefällt das.
  7. mama150984

    mama150984 Oberschütze

    Beiträge:
    63
    Ort:
    Смт Любашівка
    Всім дякую.
    Продано.
    Прошу закрити тему.
     
  8. A10A

    A10A General-leutnant

    ...бачиться гільза нім. 75 мм фельдканоне 16 n.A. (75 Х 200R)
    (або, менш вірогідно - 77 мм фельдканоне 16 (77 x 230R)
    ...зроблена у місті Магдебург фірмою "Polte"...
     
    mama150984 gefällt das.
  9. mama150984

    mama150984 Oberschütze

    Beiträge:
    63
    Ort:
    Смт Любашівка
    Дякую. Чи я не продешевив, що продав за 100грн?
    Дуже Вас прошу зрозуміти мене правильно - не у грошах справа, як говорить якись там пан старк "....полтініку ціна полтінік...." дуже хочу для себе навчитись хоча б примітивно-візуально орієнтуватись у речах які мають цінність а які дійсно хлам.
    З тих копняків приходжу до висновків що жабофобія та меркантильність не чужа людям які дають під дупу дітям , та які самі у своіх висловлюваннях не ховають нот совєцького совковізму.
    У будь-якому разі дякую за підказку.
     
    Zuletzt bearbeitet: 26. Okt. 2019
  10. A10A

    A10A General-leutnant

    ...треба розумІтм, шо Ви таки поспішили...:(
    (думаю, на форумі знайшлися би люди, які дали за неї як мінімум у 2 рази більше)
     
    Zuletzt bearbeitet: 26. Okt. 2019
    valerka und mama150984 gefällt das.
Status des Themas:
Es sind keine weiteren Antworten möglich.