Гільза 160мм

Dieses Thema im Forum "Скільки коштує?" wurde erstellt von Artur100488, 16. Dez. 2014.

  1. Artur100488

    Artur100488 Gefreiter

    Beiträge:
    67
    Вітання експертам. Оцініть будь-ласка гільзон (реставрована), тут же на форумі ідентифікована, як польова гаубиця s.F.H.18. Дам відповідь на всі запитання... Гільза зелізна.
    гільза 1.jpg гільза 1.1.jpg гільза 1.3.jpg гільза 1.5.jpg
     
  2. Интересные лоты

    1. ММГ Универсальная винтовочная граната Universalgranate
      1800 грн.
    2. 500 грн.
    3. ММГ мины от 9-см бомбомета типа ГР обр. 1915 г.
      380 грн.
    4. Пустий ММГ
      450 грн.
    5. 500 грн.
  3. Городовой

    Городовой General-leutnant

    Beiträge:
    18.317
    Ort:
    Украина
    В таком виде, на любителя, в целом состояние хорошее, за 150 гривен, можно продать.
     
  4. gillewagen

    gillewagen Leutnant

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    6
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    9
    ОООО Друже.Приветствую.Вот это уже другой коленкор.Соглашусь с Городовым.150грн.
    С Ув
    Пы.Сы(150-мм гаубица)
     
  5. Artur100488

    Artur100488 Gefreiter

    Beiträge:
    67
    О ні, шановний
    gillewagen
    саме 160мм, така ширина горловини...
     
  6. Artur100488

    Artur100488 Gefreiter

    Beiträge:
    67
    Чесно кажучи до сих пір є розбіжності по діаметру гільзи і калібру горудія... Такі гільзи проходили в нас на форумі, тоді чомусь визначили так.
     
  7. gillewagen

    gillewagen Leutnant

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    6
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    9
  8. Artur100488

    Artur100488 Gefreiter

    Beiträge:
    67
    От, фото фігня, но видно....
    PC170107.JPG
     
  9. Artur100488

    Artur100488 Gefreiter

    Beiträge:
    67
    Гільза в продажі у відповідному розділі.
     
    gillewagen gefällt das.
  10. Hans"GD"

    Hans"GD" Stabsgefreiter

    Beiträge:
    519
    Ort:
    Україна
    Розкажіть нам будьласка, як і чим ви її реставрували. Без цих даних портрет вважаю неповним.
     
  11. Artur100488

    Artur100488 Gefreiter

    Beiträge:
    67
    Початок був з чистки іржі, тоді зробив ключ і відкрутив капсуль, далі я поспішив і "запоров" зовнішній вигляд гільзи, але після того як мене трішки посоромили, я став на шлях істини...
    Частина друга: зачистив стару краску, всі нерівності зашпаклював автошпаклівкою (по металу) і вирівнював наждачкою, так повторив декілька раз поки поверхня не стала рівною, доречі в середині також шпаклював, тут уваги більше приділив краям і прюмерно на 10 см вниз, дно гільзи до ідеалу не доводив, там залишились невеликі "ямки" тай тяжко і не зручно там затирати (не гініколог я)... Далі два рази пофарбував, капсуль чорним кольором, тоді зробив трафарет і за допомогою паралона вмоченого в фарбу (кісточкою не получалось) наніс маркировку, не з першого разу правда... Різьбу змазав маслом і вже коли все висохло то на радостях поцілував гільзу в самісіньке дно...
    Якщо в процесі десь помилився, чи зробив щось не так, будь-ласка виправте, на черзі ще гільзони...
     
  12. Cпєц

    Cпєц Stabsfeldwebel

    150грн
     
    Artur100488 gefällt das.