Футляр?

Dieses Thema im Forum "Що це таке?" wurde erstellt von IgromaNew, 23. Nov. 2025.

  1. IgromaNew

    IgromaNew Feldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    8
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    20
    Beiträge:
    274
    Ort:
    Ukraine
    Доброго усім вечора! Був на ринку, побачив такий футляр, але що воно, і з чого я не знаю. Може з під якогось приладу? Я з під буссоля якогось,але мабуть малий він для нього. Можливо не та тема для обговорення, за що попередньо вибачаюся. Прошу допомогти у визначенні!

    Попередньо дякую!
     

    Images:

    IMG20251123091536.jpg
    IMG20251123091539.jpg
    IMG20251123091541.jpg
    IMG20251123084842.jpg
  2. Интересные лоты

    1. Марки поштові трофейні кацапські , у лоті все що на фото
      590 грн.
    2. сост.на фото
      180 грн.
    3. Открытка Кайзер Вильгельм II (1859-1941) и его внук принц Вильгельм фон Прейссен (1906-40), 1913
      900 грн.
    4. сост.на фото
      200 грн.
    5. сост.на фото
      160 грн.
  3. TarASha

    TarASha General-major

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    343
    Лоты
      на продаже:
    178
      проданные:
    809
    Beiträge:
    5.295
    Ort:
    Любая 8

    Images:

    IMG_20251123_230126.jpg
    Bangalor, Криос, Bakay und 7 anderen gefällt das.
  4. IgromaNew

    IgromaNew Feldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    8
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    20
    Beiträge:
    274
    Ort:
    Ukraine
    Дякую за допомогу! Навіть подумати не міг що це з чогось такого
     
    TarASha gefällt das.