Футляр з ампулками

Dieses Thema im Forum "Що це таке?" wurde erstellt von nikolau7, 11. Sep. 2023.

  1. nikolau7

    nikolau7 Hauptmann

    Рейтинг:
    6
    Отзывов:
    1101
    Лоты
      на продаже:
    363
      проданные:
    2.491
    Добрий день.
    Попався на копі футляр(по німцях) з якимись штучками, а в штучках замотані в бумажку ампулки.Що могло бути це?можливо хтось таке зустрічав.
    Одна при витягуванні розбилась, то начебто живі всі:D, значить не отрута якась.
     

    Images:

    IMG_20230911_084632.jpg
    IMG_20230911_084640.jpg
    IMG_20230911_084702.jpg
    IMG_20230911_084714.jpg
    IMG_20230911_084716.jpg
    IMG_20230911_084725.jpg
    IMG_20230911_084733.jpg
    IMG_20230911_084735.jpg
    IMG_20230911_084811.jpg
    IMG_20230911_084818.jpg
  2. Интересные лоты

    1. Чайник солдатський РІА 7 л важкий мідний, полковий, все рідне(кришка, ручка), можна використовувати...
      3625 грн.
    2. Оригінал. Матеріал - алюміній. Габарити видно по фото. Гарний стан. Рідкісна річ. Можна користуватис...
      845 грн.
    3. По фото
      3100 грн.
    4. Выставлена на обсуждение:https://reibert.info/threads/tarelka-fajansovaja-kuznecov-k-p-m-d.1213909/...
      550 грн.
    5. Все, як на фото. Судячи з дизайну, вироблена в кінці 19, максимум напочатку 20 століття у Німеччині....
      1420 грн.
  3. Толык

    Толык Oberleutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    27
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    55
    Beiträge:
    1.603
    Ort:
    Полісся
    А це не рівень для прицілу?
     
    TarASha, A10A, Tartar und 10 anderen gefällt das.
  4. nikolau7

    nikolau7 Hauptmann

    Рейтинг:
    6
    Отзывов:
    1101
    Лоты
      на продаже:
    363
      проданные:
    2.491
    Не знаю.Але там були детальки від стрілкового.
     
    Topaz81 gefällt das.
  5. barabas51

    barabas51 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    9
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    15
    Beiträge:
    807
    Ort:
    Сталевий сейф
    Точно рівень. І поділки по центру ампули є.
    А замотана в пергамент якраз щоб не розбилась при транспортуванні.
     
    Tartar, SergZSK, Криос und 4 anderen gefällt das.
  6. Bangalor

    Bangalor General-major

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    57
    Лоты
      на продаже:
    3
      проданные:
    103
    Beiträge:
    5.427
    Ort:
    Україна
    Схоже, із ЗІПа міномета німецького. Ось американські ампули до мінометного бульбашкового рівня на ДСВ:
    51N6ORVQiDL._AC_SL1200_.jpg 51VdyXkYpxL._AC_.jpg 61vmO4LJSuL._AC_SL1200_.jpg
    До радянських в комплекті ЗІП теж доречі ампуль йшли:).
     
    Zuletzt bearbeitet: 11. Sep. 2023
  7. Lembergg

    Lembergg Oberschütze

    Рейтинг:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Beiträge:
    19
    Ort:
    Львів
    Доброго дня, практично на 100% впевнений що це рівень від прицілу Gewehrgranatgerät / Schiessbecher (наствольний 30мм гранатомет на 98к)
    Gewehrgranatgerat-4.jpg
     
    TarASha, nikolau7 und Bangalor gefällt das.