Фляга

Dieses Thema im Forum "Скільки коштує?" wurde erstellt von De Tomaso, 9. Juli 2023.

  1. De Tomaso

    De Tomaso Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    54
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    124
    Beiträge:
    518
    Ort:
    UA
    Доброго.
    Прошу оценить флягу, не течет.
    Принесли с металлоприемки.

    20230709_001836.jpg 20230709_002054.jpg 20230709_002100.jpg 20230709_002105.jpg 20230709_002112.jpg 20230709_002118.jpg 20230709_002122.jpg 20230709_002133.jpg 20230709_002138.jpg 20230709_002143.jpg 20230709_002149.jpg 20230709_002157.jpg 20230709_002232.jpg 20230709_002243.jpg 20230709_002256.jpg
     
    Otryta und gheka gefällt das.
  2. Интересные лоты

    1. (в наличии 2 шт.)
      Пружина новоробна,якісна.В лоті 1шт.
      250 грн.
    2. Зворотній механізм затвору СВТ-40, пружини - склад.
      800 грн.
    3. Переднее ложевое кольцо с антабкой винтовки G43/К43. Оригинал, не копанина. В отличной кондиции. Все...
      3100 грн.
    4. (в наличии 3 шт.)
      Якісні,новоробні.В лоті 2шт.
      450 грн.
    5. Бойок лічини СВТ-40 з пружиною.
      400 грн.
  3. \Lisovik/

    \Lisovik/ General-major

    Beiträge:
    5.460
    Ort:
    Лінія Арпада
    Польська фляга,покоцана.120+...
     
  4. Paddie

    Paddie Oberleutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    4
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    7
    Полячка, Wz.37. Отут не погоджусь з Лісовиком, думаю на фото щонайменше 250. Пом'ята, але не в цяточку.
     
  5. \Lisovik/

    \Lisovik/ General-major

    Beiträge:
    5.460
    Ort:
    Лінія Арпада
    Вона пом"ята,як козак після грандіозного застілля..,але ціла,з закруткою,тому написав "+",бо є надзєя,що витягне більше...:beer: