два кайзера

Dieses Thema im Forum "Медалі та знаки" wurde erstellt von Bogdanqw, 26. Jan. 2012.

  1. Bogdanqw

    Bogdanqw Stabsgefreiter

    Beiträge:
    349
    Ort:
    Тернопіль

    Images:

    медальйон.JPG
  2. Интересные лоты

    1. Знак, накладка. 47 піхотна дивізія США. Матеріал олов'яниста в бронза.
      500 грн.
    2. Горіх на пілотку МВС СРСР,жіночу,стан гарний.
      150 грн.
    3. Пропоную комплект для пікельхельм,помитий водою без хімії
      1500 грн.
    4. Состояние на фото
      6000 грн.
    5. Крыло от орла на пикель- копанное
      250 грн.
  3. slava2008

    slava2008 General-major

    Скорее всего жетон памятный. Король умер, да здравствует король! Кайзер Фридрих умер,на трон сел кайзер Вильгельм,по этому поводу и выпустили жетон
     
    1 Person gefällt das.
  4. Bogdanqw

    Bogdanqw Stabsgefreiter

    Beiträge:
    349
    Ort:
    Тернопіль
    сумніваюсь що настільки древній але чим чорт не шутить
     
  5. Bogdanqw

    Bogdanqw Stabsgefreiter

    Beiträge:
    349
    Ort:
    Тернопіль
    найшов "двійника" http://www.1933.ru/catalog/product/?id=2379 от патріотичний жетон 2-а кайзера розмір правда на 2мм більший і портрети різні, кайзера ті самі :)