Чоботи

Dieses Thema im Forum "Що це таке?" wurde erstellt von chejen, 22. Okt. 2022.

  1. chejen

    chejen Major

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    120
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    193
    Beiträge:
    11.222
    Вітаю шановне товариство! Трапились мені такі чоботи. Шкіряні, халяви підшиті шкірою. Судячи з написів на підошві - норвезькі. Мають відношення до армії чи цивільні? Покрій такий військовий виглядає.
     

    Images:

    IMG_20221022_092206.jpg
    IMG_20221022_092218.jpg
    IMG_20221022_092230.jpg
    IMG_20221022_092240.jpg
    Bangalor gefällt das.
  2. Интересные лоты

    1. Реквізити для оплати уточнюйте в приватних повідомленнях
      4000 грн.
    2. ножни м-95, пружина робоча, всі недоліки на фото
      150 грн.
    3. Тесак Австро-Венгрия, саперный, модель 1915 года. ========= Общая длина, с ножнами 550 мм. Длина...
      14000 грн.
    4. Сабля кавалерийская нижних чинов, обр. 1817 г. для уланских полков. Российская Империя, 1841 г.. ---...
      63000 грн.
    5. Оригинальный немецкий окопный нож периода Первой Мировой войны. Офицерский вариант, произведенный фи...
      20000 грн.
  3. Nielssen

    Nielssen General-major

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Вітаю!
    На таких фото жодних написів не видно, а маркування - дуже важливе для ідентифікації.
    Можна побачити більш якісні фото?
    ... або перепишіть текстом написи, які можна розібрати.
     
  4. chejen

    chejen Major

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    120
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    193
    Beiträge:
    11.222
    На каблуці напис Wiking, на підошві -Norsk. Халяви зсередини без жодних написів.
     
    Bangalor und Nielssen gefällt das.
  5. Nielssen

    Nielssen General-major

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Дякую.
    На мою думку - таки норвезькі, цивільні.

    Після війни норвежці для армії використовували низькі черевики з гетрами (на малюнку форма 1951, а також черевики моделі 1966 р.), з 1977 року та досі - розроблену компанцією "Alfa Skofabrik" модель М77, зараз їх для армії Норвегії виготовляють в Естонії.
    Зазвичай норвезьке армійське взуття маркується знаком щита, з роком виготовлення всередині.
    Такі ж черевики М77 без щита йдуть на цивільний ринок.
     

    Images:

    uni3_s10.jpg
    two-boots4.jpg
    Norwegian M-77 boots_big.jpg
    23618968_734.jpg
    23619021_1513.jpg
  6. Bangalor

    Bangalor General-major

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    57
    Лоты
      на продаже:
    3
      проданные:
    103
    Beiträge:
    5.427
    Ort:
    Україна
    Доброго!
    Як варіант, норвезька тероборона Heimevernet, післявійна, в регулярній армії, як камрад вище написав, були черевики з гамашами. Післявоєнне фото солдат Heimevernet
    1112.png
    Сама фірма була заснована 17 січня 1920 року, інфи про виробництво для армії не знайшов, але це не значить, що не робили.
    https://vikingfootwear.com/the-history-of-viking-footwear
    З повагою,
     
  7. chejen

    chejen Major

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    120
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    193
    Beiträge:
    11.222
    Велике спасибі за інформацію!
     
    BACA und Bangalor gefällt das.