Чия котушка?

Dieses Thema im Forum "Що це таке?" wurde erstellt von Иван Скрипник, 10. Sep. 2022.

  1. Иван Скрипник

    Иван Скрипник Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    35
    Вітаю,Друзі!
    Підкажіть,будь-ласка,хто тямить - чия це котушка польового зв"язку - "ганси" чи "ленд-ліз"? Чи,все ж-таки,"совьєти"?
    Заздалегідь вдячний за кожну думку.
     

    Images:

    P9101856.JPG
    P9101857.JPG
    P9101858.JPG
    P9101859.JPG
    P9101860.JPG
    P9101861.JPG
    P9101862.JPG
    Oprishok, Tartar, TarASha und 4 anderen gefällt das.
  2. Интересные лоты

    1. 500 грн.
    2. Все на фото,работоспособность не проверялась
      600 грн.
    3. На фото. С болота, будет хорош! Просто помыт. https://reibert.info/lots/zazhim-dlja-natjaguvannja-dr...
      445 грн.
    4. Запчастина з болота. Все працює.
      50 грн.
    5. Мех. чистка. Обговорення: https://reibert.info/threads/kilok.1560573/ Комплектація на фото. Пакува...
      25 грн.
  3. ARROW

    ARROW Leutnant

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    512
    Лоты
      на продаже:
    147
      проданные:
    1.156
    Beiträge:
    3.114
    Ort:
    г.Харьков
    Катушка советская. А вот намотанный на ней провод, немецкий.
     
    Tartar, TarASha, Otryta und 7 anderen gefällt das.
  4. Иван Скрипник

    Иван Скрипник Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    35
    Дякую за інформацію,що сказати? Як мінімум - несподіванно!)
    Але оскільки в такому вигляді і піднята,то,як казав Глєб Жеглов:"Запишем в загадки".
    Думаю,вартує виставити на оцінку.
    З повагою.