Чий мундштук?

Dieses Thema im Forum "Що це таке?" wurde erstellt von AtomFantom, 12. Nov. 2017.

  1. AtomFantom

    AtomFantom Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    25
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    37
    Доброго часу доби! Підскажіть по мундштуку? Часів війни чи післявоєнного часу? Навколо мундштука по сопутці уламки снарядного пояска. Якщо мундштук часів війни то німецький чи РСЧА?

    З повагою
    :beer:
     

    Images:

    М_1.JPG
    М_2.JPG
    М_3.JPG
    М_4.JPG
  2. Интересные лоты

    1. Цевьё на ПП SA 24-26. Бакелит оригинал . С вопросами и за доп фото писать в личные сообщения. ДАННЫ...
      1000 грн.
    2. 320 грн.
    3. Неплохой сохран метал крепкий
      100 грн.
    4. Оригінальна декоративна намистина для темляка, виготовлена з латунного сплаву. Ідеально підходить дл...
      200 грн.
    5. (в наличии 3 шт.)
      Пружини новоробні,якісні.В лоті 2шт.
      700 грн.
  3. votaga

    votaga General-leutnant

    Beiträge:
    30.360
    Советы.
     
    иван777444333, БЛК und AtomFantom gefällt das.