Черевик чий?

Dieses Thema im Forum "Що це таке?" wurde erstellt von Mazepynka, 25. Feb. 2019.

  1. Mazepynka

    Mazepynka Feldwebel

    Beiträge:
    748
    Ort:
    Україна
    Доброго дня, шановане товариство! Сьогодні, на розораному полі знайомий знайшов такий черевик, з кістками всередині. Трактор, ще восени орав, і десь зачепив. Поле давно вже ореться, не перший рік. По черевику, може хтось сказати, хто виробник, хто міг ходити в ньому? Дякую!
     

    Images:

    IMG-893429f6774a12efb5587c33aebf889b-V.jpg
    IMG-af93c41aab93933366880cb9dcded671-V.jpg
    IMG-a16ee84585f32ed2a7b4cb0bc089bd5d-V.jpg
  2. Интересные лоты

    1. Латуний станок для бриття Ротбарт з чіткими клеймами DRGM и DRP. Непоганий стан, можна використовува...
      1100 грн.
    2. Пристрій старовинний для бриття виробництва Франціі
      750 грн.
    3. Ножиці вінтажні старовинні для гасіння свічки
      450 грн.
    4. Все, як на фото. Цілком в робочому стані. Hohner Echo Harp 54/64 — це класична тремоло‑гармоніка, як...
      1650 грн.
    5. Дуже класний німецький розбірний станок для гоління. На кришці скол, решта - в нормі!
      700 грн.
  3. Old Wainds

    Old Wainds Oberst

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    331
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    697
    Beiträge:
    4.485
    Ort:
    Nordraum
    Доброго. Кости не обязательно было фотографировать.
     
  4. Woldemar M.

    Woldemar M. Oberst

    Beiträge:
    4.220
    Ort:
    Bessarabien
    Доброго дня. Ботинок красноармейский. На втором фото виднеется еще и отвертка к винтовке Мосина.

    Вот только не похоже это на то, что просто тракторист зацепил... Мужики, если вы нашли бойца нашего - передайте останки поисковикам!
     
  5. Mazepynka

    Mazepynka Feldwebel

    Beiträge:
    748
    Ort:
    Україна
    Дякую за відповідь! Знахідка не моя, мого знайомого. Як він знайшов, так і скинув мені фото. Пошуковців вже повідомили. Про результати, ще буду повідомляти.
    З повагою!
     
    TarASha, ROTBEIL, Норик und 3 anderen gefällt das.