"Бронещиток,"ганс".

Dieses Thema im Forum "Скільки коштує?" wurde erstellt von Иван Скрипник, 23. Sep. 2022.

  1. Иван Скрипник

    Иван Скрипник Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    35
    Вітаю,Друзі!
    Ось такий бронещиток індивідуального захисту стрільця по ДСВ потрапив до рук,виробництво - Німеччина,якість,звісно,на висоті,стан дуже добрий,не врахуючи чисто "виробничої травми" - бокового наскрізного пошкодження,"лобова броня" - 10 міліметрів,без пошкоджень і у дуже доброму стані.
    Хотілося б почути думки Шановного Товариства з приводу вартості такого артефакту,адже він може бути використаний не тільки у якості експонату,а і як діюча вогньова точка!
    ММГ гвинтівки вставлений для наочності.
    Заздалегідь вдячний за кожну конструктивну думку.
     

    Images:

    P9202106.JPG
    P9202114.JPG
    P9202104.JPG
    P9202105.JPG
    P9202107.JPG
    P9202108.JPG
    P9202109.JPG
    P9202110.JPG
    P9202111.JPG
    P9202112.JPG
    P9202113.JPG
  2. Интересные лоты

    1. Горн труба старовинна латунна виробництва Франціі 1812 р.
      1200 грн.
    2. Бинокль військовий старовинний виробництва Франціі Стан робочий.Зображення чисте але лінзи все одно...
      1300 грн.
    3. Антуражний предмет! Німецький бінокль. Бадьорий коп, був в кофрі, але він посипався…. Решта на фото...
      1000 грн.
    4. Немецкий подсумок для БК к Маузеру. Сохран хорош, кожа мягкая. Присутствуют клейма и штампы.
      3200 грн.
    5. Бронещит піхотний часів Першої Світової війни Німеччина. Розміри 60 см х 45 см.
      3200 грн.
  3. Andrey-guest

    Andrey-guest Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    5
    Beiträge:
    159
    Ort:
    Украина
  4. Stenli

    Stenli Obergefreiter

    Рейтинг:
    -1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    0
    Beiträge:
    88
    Ort:
    Украина
    на мою думку 100 баксiв повинен коштувати даже в наш нелегкий час
     
  5. FURZIK

    FURZIK Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    6
    Отзывов:
    836
    Лоты
      на продаже:
    113
      проданные:
    2.573
    Beiträge:
    429
    Ort:
    Словакия
    продал до войны около 24 штук таких
    в хорошем состоянии без повреждения по 100 баксов
    с утратами по 50 баксов
     
  6. D-day

    D-day General-leutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    10
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    23
    Beiträge:
    11.114
    Ort:
    Ukraine
    Это максимум.
    Хотя вы можете долларов 800 для старта взять.
    Я смотрю вот Ваши темы и лоты, и мне кажется, что Фиксики Ваш любимый мультфильм.
     
  7. FURZIK

    FURZIK Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    6
    Отзывов:
    836
    Лоты
      на продаже:
    113
      проданные:
    2.573
    Beiträge:
    429
    Ort:
    Словакия
    щит кстати по ПВM и он Австро-Венгерский
    немцы нормально их нахабатили в первую мировую и активно их юзали на вторую мировую
     
  8. Иван Скрипник

    Иван Скрипник Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    35
    \Lisovik/, kley und Otryta gefällt das.