Бочка нем.краски.

Dieses Thema im Forum "Скільки коштує?" wurde erstellt von Боб67, 27. Apr. 2020.

  1. Боб67

    Боб67 Leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    18
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    28
    Beiträge:
    1.260
    Ort:
    Вол.Вол.
    Вітаю,недавно на німецькиз окопах,викопав таку заничку.Бідон на третину пустий,а бочка повна ,майже під кришку.
    По запаху ,хто старший пам'ятає фарбу на оліфі,мастка,можна користуватися.Біла,на руках тримається :D
    Якщо цінити по 50 грн кг.чи буде комусь цікава?
     

    Images:

    IMG_20200425_183253~2.jpg
    IMG_20200425_184537~2.jpg
    IMG_20200427_195702.jpg
    IMG_20200427_195729.jpg
    IMG_20200427_195745.jpg
    IMG_20200427_195904~2.jpg
    Roma_1985, FOX24, Feuerstein und 18 anderen gefällt das.
  2. Интересные лоты

    1. Водостойкий полукомбинезон из комплекта N-2 Rain. Контракт: contract NXsx 9-322 Латунная молния TALO...
      2200 грн.
    2. Оригінали з власної колекції. Все, як на фото, без втручань. Цілі кріплення! Метеріал скоріш за все...
      1750 грн.
    3. Кокарда Люфтваффе. Алюміній. Нульц!
      1600 грн.
    4. Нательное белье, кальсоны шведской армии. 1940 год. 100% хлопок. Мягкий текстиль и хорошо тянется. П...
      750 грн.
    5. Орел ,нагрудный, офицерский. Ранняя , довоенная модель. Ручное шитье, серебрянная канитель. Цена : 5...
      5400 грн.
  3. qwerty3

    qwerty3 Oberst

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    188
    Лоты
      на продаже:
    36
      проданные:
    618
    Beiträge:
    3.793
    Ort:
    Полесье
    А клейма є? Який рік? Фарба тактична?
    Вважаю цікава, як фарба для фарбування "зимових" шоломів! Попит буде
     
  4. Боб67

    Боб67 Leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    18
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    28
    Beiträge:
    1.260
    Ort:
    Вол.Вол.
    На бумазі щось написано,не дуже можна розібрати.Ніби фірма ,,FULDA,,
     
    Roma_1985, Topaz81 und Рост76 gefällt das.
  5. Bakay

    Bakay General-major

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    94
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    169
    Beiträge:
    7.054
    Ort:
    У к р а ї н а
    IMG_20200427_195745.jpg IMG_20200427_195729.jpg
    Фото повернул :beer:
     
  6. D-day

    D-day General-leutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    10
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    23
    Beiträge:
    11.114
    Ort:
    Ukraine
    Все правильно. Фарба масляна. Тому оліфою і пахне. Накрийте харчовою плівкою кришку. Шоб обмежити достут повітря. Вона може дуже швидко перетворитись на " творог ". Оліфа на повітрі почне полімеризуватися.

    А по ціні можна з 50 почати. А під кінець, як буде попит , то і піднімати ціну.
     
    Roma_1985, pumalife, Topaz81 und 6 anderen gefällt das.
  7. alf301273

    alf301273 Hauptmann

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    67
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    107
    Beiträge:
    2.351
    Ort:
    Харьков
    Фирма FULDA делала шины. Тут скорее указан город Fulda
     
    Topaz81, Боб67, Ph@ntom und 2 anderen gefällt das.
  8. Боб67

    Боб67 Leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    18
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    28
    Beiträge:
    1.260
    Ort:
    Вол.Вол.
    Roma_1985 gefällt das.
  9. Боб67

    Боб67 Leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    18
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    28
    Beiträge:
    1.260
    Ort:
    Вол.Вол.