Батарея ?

Dieses Thema im Forum "Що це таке?" wurde erstellt von Lider-val, 12. Jan. 2022.

  1. Lider-val

    Lider-val Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    130
    Лоты
      на продаже:
    10
      проданные:
    227
    Beiträge:
    293
    Ort:
    Украина
    Здравствуйте.
    По ВОВ копнулось три таких предмета. Думаю батареи.
    У кого какие мысли будут ? Прошу определить предмет.
    Может кто разбирал, что внутри находиться ?
    Заранее благодарен за ответы.
    :beer::beer::beer:
     

    Images:

    IMG_4148.JPG
    IMG_4149.JPG
    IMG_4151.JPG
  2. Интересные лоты

    1. 500 грн.
    2. Все на фото,работоспособность не проверялась
      600 грн.
    3. На фото. С болота, будет хорош! Просто помыт. https://reibert.info/lots/zazhim-dlja-natjaguvannja-dr...
      445 грн.
    4. 230 грн.
    5. https://reibert.info/threads/detal-ehlektroniki-vermaxt.1556569/ Вермахт
      225 грн.
  3. \Lisovik/

    \Lisovik/ General-major

    Beiträge:
    5.460
    Ort:
    Лінія Арпада
    Вітаю.Якщо виступи з обох боків-це вушка,то може бути батарея для переносного ліхтаря по типу шахтарського...Відповідно,всередині мають бути електродні пластинки .При відкриванні треба бути обережним:електроліт є розчином кислоти чи щолочі і при попаданні може обпекти та роз"їдати шкіру...:smile_10: