2./M.G.47

Dieses Thema im Forum "Erkennungsmarken" wurde erstellt von sava1988, 22. Juni 2026 um 09:14 Uhr.

  1. sava1988

    sava1988 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    68
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    124
    Beiträge:
    1.540
    Доброго ранку шановні форумчани.
    Знайомий знайшов такий от жетончик.
    Підкажіть хто знає, чи часто такі жетони траплялись.
    Наперед дякую за допомогу
     

    Images:

    IMG-da86c42d9213786c5a1fc984a81ae29c-V.jpg
    IMG-ffa361afb770814a8235173dcd91ca1f-V.jpg
    nikolau7 und -Odessa- gefällt das.
  2. Интересные лоты

    1. З болота.шрифт мілкий, видно слабувато. Обговорення тут:- https://reibert.info/threads/stab-div-nach...
      1300 грн.
    2. Предложу жетон 3йРейх
      1300 грн.
    3. Цинк.дві самопал ні заготовки алюміній, походу з якогось ящика, бо видно грунтовку червону.
      450 грн.
    4. Знайдено у землі.Мито водою.Послуги банку за рахунок покупця.
      300 грн.
    5. До вашої уваги жетон штабний артилерист вермахту https://www.lexikon-der-wehrmacht.de/Gliederungen/A...
      1950 грн.
  3. Дзень добры .
    Час ад часу трапляюцца такія жэтоны .
    2. Kompanie
    Maschinengewehr-Bataillon 47

    https://www.lexikon-der-wehrmacht.de/Gliederungen/MGBataillone/Gliederung.htm.

    47-й пулеметный батальон был сформирован 10 ноября 1938 года в Вюрцбурге, XIII военный округ. Батальон был организован в три роты, оснащенные 2-см зенитными орудиями.
    Да кулямётнай роты служыў у 4 роце 17 супрацтанкавага дывізіёну
    https://www.lexikon-der-wehrmacht.de/Gliederungen/MGBataillone/Gliederung.htm



     
    nikolau7, 240оsb und sava1988 gefällt das.
  4. sava1988

    sava1988 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    68
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    124
    Beiträge:
    1.540
    Щиро дякую за допомогу.
     
    Вiтушка gefällt das.