Ложко-вилка Вермахт

liman

liman Oberleutnant

Рейтинг:
5
Отзывов:
288
Лоты
  на продаже:
7
  проданные:
552
Beiträge:
7.068
AMP
Стартовая цена:
400 грн.
Блиц-цена:
не установлена
Лот выставлен на продажу:
22. Feb. 2018 um 21:12 Uhr
Дата окончания лота:
26. Feb. 2018 um 21:12 Uhr (указана владельцем лота)
Лот отслеживает:
8 чел.
Количество ставок:
0
Лот просмотрен:
299 раза.

Описание лота:

Ложко-вилака вермахту з набору. Алюміній.
Можна користуватися.

Недостатки лота:

старе

Дополнительные изображения лота:

Дополнительная информация:

Додаткові фото

Дополнительные изображения:

Другие лоты продавца

  1. Продам комплект ключиків для гаубиці.
    300 грн.
  2. 100 грн.
  3. Деталь підвісу бомби на 41 рік.
    100 грн.
  4. 100 грн.
  5. Ще деталь буржуйки
    100 грн.
  6. На бронещит
    300 грн.
  7. 50 грн.

Другие похожие лоты

  1. Набір кухоний старовинний виробництва Франціі мідь/латунь
    650 грн.
  2. Відкривачка штопор вінтажна виробництва Франціі
    250 грн.
  3. Штопор вінтажний старовинний виробництва Франціі
    350 грн.
  4. Пательня невелика вінтажна виробництва Франціі Метал магнітний
    190 грн.
  5. Сотейники 2 шт.вінтажні старовинні мідні одним лотом виробництва Франціі
    400 грн.
  6. Кавомолка вінтажна виробництва Leinbrocks Reform Germany у робочому стані.
    1000 грн.
  7. Виделка посрібленна вінтажна салатна виробництва Франціі
    350 грн.
  8. Нержавеющая сталь, длина 20,4 см, некопаное состояние, фото на листе в...
    230 грн.
  9. Длина 18 см, фото на листе в клетку для масштаба Пересылка Укрпочта или...
    300 грн.
  10. Нержавеющая сталь, длина 17,9 см, некопаное состояние, неполированная...
    370 грн.

Дополнительные вопросы по лоту:

26. Feb. 2018 Спрашивающий
Такая же лежит.дома только 40 года.отличная вещь.Покупал когдато на рынке Колбеново в Праге
26. Feb. 2018 Продавец
Так.
Гарна.
Але треба продати тому і ціну зніму до 350 грн.
21. Feb. 2018 Спрашивающий
На ложке справа трещина???
21. Feb. 2018 Продавец
В такомц разі, пересилка за мій рахунок.
21. Feb. 2018 Продавец
Так, маленька.
Сам небачив.
не думаю що вона на щось вплине при користуванні.