Взрывак от чего..?

Тема у розділі 'ВНП', створена користувачем Airsoft, 8 кві 2018.

  1. Airsoft

    Airsoft Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    1481
    Лоти
      на продажу:
    78
      продані:
    3.014
    Повідомлення:
    2.335
    Адреса:
    Фатерлянд
    Приветствую, камрады!
    Подсобите схемкой, с чего данный взрывак?
    Длина - 10 см.
     

    Images:

    IMG_6188.JPG
    IMG_6189.JPG
    IMG_6190.JPG
    IMG_6192.JPG
    IMG_6193.JPG
  2. Цікаві лоти

    1. ММГ Ф1 в рідній фарбі , пробка клеймо,мита водою різблення в гарному стані.
      555 грн.
    2. СОДЕРЖИМОЕ ИЗЪЯТО .РЕЗЬБА ОТЛИЧНАЯ.
      270 грн.
    3. Граната РПГ 40 под реставрацию.
      100 грн.
    4. На переходнике виднеется трещина. По фото, с болота!
      190 грн.
    5. Содержимое изнято,резьба хорошая
      240 грн.
  3. votaga

    votaga General-leutnant

    Повідомлення:
    30.360
    РГМ
    Гаубицы
    122-152
    Он выглядит кстати недобро.
     
    A10A, valerka, Befehl та 3 іншим подобається це.
  4. Airsoft

    Airsoft Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    1481
    Лоти
      на продажу:
    78
      продані:
    3.014
    Повідомлення:
    2.335
    Адреса:
    Фатерлянд
    Благодарствую, камрад!
    Схемку глянул, кака присутствует..будем утилизировать:beer:
     
    votaga подобається це.
  5. БОЛЬШОЙ ХОМЯК

    БОЛЬШОЙ ХОМЯК Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.356
    Адреса:
    Україна
    Це ж треба, а я такий самий сьогодні виставляти зібрався. :)
     
    Airsoft та votaga подобається це.