Свт

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем koss22sm, 9 жов 2023.

  1. koss22sm

    koss22sm Schütze

    Повідомлення:
    7
    Вітаю,копана,чищена,без усм.В стволі гільза.Пружини затвору,новороб.
     

    Images:

    20231005_161920.jpg
    20231005_161858.jpg
    20231005_161831.jpg
    20230723_174327.jpg
    20230723_174259.jpg
    20230723_174250.jpg
    20230723_174241.jpg
    20230723_174230.jpg
    20230723_174214.jpg
    20230723_174159.jpg
    20230723_174132.jpg
    20230723_172850.jpg
    20230723_172314.jpg
    20230723_171849.jpg
    20230723_171632.jpg
    20230723_171605.jpg
    20230723_171546.jpg
    20230723_171536.jpg
    20230723_171517.jpg
    20230723_171504.jpg
    20230723_172422.jpg
    20230723_171428.jpg
    20230723_171423.jpg
    20230723_171411.jpg
    Останнє редагування: 9 жов 2023
    Олег Грабовский та den 7.62 подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. В нутрі пусті,разпулені.Доп.можу просверлити. Маркировка гільзи ЗВ/35
      350 грн.
    2. Планка Маузер с клиентом ВS, Чешского производства. Пружина залипшая.
      120 грн.
    3. гільза трошки пошкоджена,капсуль не битий,куля не стріляна.Все як на фото.
      110 грн.
    4. Распродаж коллекции латунных маузеровских гильз Германии , разных по клеймам ! Повторов нет ! В л...
      6800 грн.
    5. В нутрі пусті,разпулені.Доп.можу просверлити. Маркировка гільзи ЗВ/35
      350 грн.
  3. Sergey1491

    Sergey1491 Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    43
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    97
    Повідомлення:
    1.261
    Адреса:
    sergey1491
    400-500грн
     
    koss22sm та Олег Грабовский подобається це.
  4. Virii

    Virii Leutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    25
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    35
    Повідомлення:
    2.960
    Адреса:
    Киев
    К сожалению, да. Тут почти живого места не осталось(( Разве шо внутряночка
     
    koss22sm та Олег Грабовский подобається це.
  5. koss22sm

    koss22sm Schütze

    Повідомлення:
    7
    Внутренний мир прекрасен))) Внешность,тут,да))
     
    Virii подобається це.