Стул старинный

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем Adnek, 24 січ 2014.

  1. Adnek

    Adnek Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    869
    Адреса:
    Львов
    Камрады,попалось мне три таких стула.Какие будут мнения по цене и их возрасту ?Ткань не родная.
     

    Images:

    DSC_0144.JPG
    DSC_0145.JPG
    DSC_0146.JPG
    DSC_0147.JPG
    DSC_0148.JPG
    borman123, Krieger 2011, мп 40 та 2 іншим подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Ікона 19 вік. В латунному окладі.
      2000 грн.
    2. Оригінал. Старовинна річ. Натільна іконка , Св. Микола. Бронза. Дуже добрий стан. Не чищена. Коп по...
      215 грн.
    3. Стан по фото. Масивні. Є клейма.
      1490 грн.
    4. Ніж для листів, конвертів ( для кореспонденції). Зроблено у вигляді залізничного костиля. Матеріал -...
      785 грн.
    5. Німецька єгерська трубочка з мисливським сюжетом на чаші. Не курена!
      1200 грн.
  3. gglg5246

    gglg5246 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    5.351
    Адреса:
    украина,Гвардейское
    куплю по 50грн за штуку
     
  4. Самсонов

    Самсонов Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    61
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    115
    Повідомлення:
    3.827
    Ну за такие деньги нынче и табуретку на базаре не купишь)

    Стулья неплохие.... детального описания бы (Шашелью побит нет и.т.д)
    а так 400-450грн стул стоит в данном виде.
     
    Андрей Сергеевич, мп 40, slava2008 та ще 1-му подобається це.
  5. Мурад аль-Шах

    Мурад аль-Шах Oberst

    Повідомлення:
    5.201
    Адреса:
    Вінниця
    Думаю под реставрацию 500 шт.
     
  6. munghausen

    munghausen Obergefreiter

    Повідомлення:
    314
    Стулья отличные. Сам хожу частенько по слёту, там похожие стулья продают от 100 у.е. за шт. Работы сколько над ними проделано + история. Так что, тот кто пишет 50 грн. пусть свои ЛОТы продаёт за эти деньги. :smile_12: