Смітник ПСВ

Тема у розділі 'Знахідки', створена користувачем Чур, 18 лис 2016.

  1. Чур

    Чур Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    844
    Адреса:
    границя
    бажаю здоров'я
    Саме зараз ми з товаришом розкопуєм смітник ПСВ по 17му році
    Перші знахідки є
     

    Images:

    IMG_1048.JPG
  2. Цікаві лоти

    1. Лоз капсула ркка оригінал, не репліка. Матеріал бакеліт, клейма всередині кришки. Вкладиш чистий, к...
      500 грн.
    2. Предложу половинку жетона Organisation Todt 3й Рейх
      1000 грн.
    3. Предложу жетон 3йРейх
      1300 грн.
    4. Предложу половинку жетона связист 3й Рейх
      600 грн.
    5. До вашої уваги жетон штабний артилерист вермахту https://www.lexikon-der-wehrmacht.de/Gliederungen/A...
      1950 грн.
  3. Чур

    Чур Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    844
    Адреса:
    границя
    Напевне сідло і гирька
     

    Images:

    IMG_1046.JPG
    GINDENBURG, СємьоN, Oprishok та 2 іншим подобається це.
  4. Artyr

    Artyr Hauptmann Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    7
    Повідомлення:
    2.095
    Адреса:
    Україна проти течії Стрипи
    і як результат??
     
    Чур подобається це.
  5. Чур

    Чур Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    844
    Адреса:
    границя
    Та результат такий скупий, що тему варто в "хлам" перенести:)
    Але душу відвели
     

    Images:

    IMG_1054.JPG
    IMG_1055.JPG
    IMG_1056.JPG
    GINDENBURG, СємьоN та Oprishok подобається це.
  6. Чур

    Чур Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    844
    Адреса:
    границя
    Ліз переважно чорний метал
    Хоча цікавий момент: усі гільзи підняті у смітнику, з деревом замість куль
    З пов.
     

    Images:

    IMG_1068.JPG
    GINDENBURG та Oprishok подобається це.
  7. Чур

    Чур Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    844
    Адреса:
    границя
    Загальне фото із смітника
    З повагою,
     

    Images:

    IMG_1083.JPG
  8. Клевер

    Клевер Hauptmann

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    42
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    122
    Повідомлення:
    5.923
    Адреса:
    Galizia, Gliwice
    точно "смітник"...
     
    Чур подобається це.
  9. ASKOT1

    ASKOT1 General-major

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    16
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    22
    Повідомлення:
    10.505
    Адреса:
    Украина
    А які патрони якщо не секрет ? Може бути що то дерев"яні кулі просто.От і все пояснення.
     
    Чур подобається це.
  10. ASKOT1

    ASKOT1 General-major

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    16
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    22
    Повідомлення:
    10.505
    Адреса:
    Украина
    platz.jpg

    Ось наприклад 7,92 х 57 з дерев"яною кулею.Використовувались як холості для навчань.
     
    GINDENBURG, Чур, bodya та 2 іншим подобається це.
  11. Чур

    Чур Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    844
    Адреса:
    границя
    Так і є , 7,92 х 57, я також схиляюсь до такої, думки
    Дякую :beer:
    з пов.
     
    ASKOT1 подобається це.
  12. Чур

    Чур Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    844
    Адреса:
    границя
    Мої вітання
    Дочищали сьогодні смітник,
    Ось такий результат із цікавим фарфором
     

    Images:

    IMG_1353.JPG
    IMG_1373.JPG
    IMG_1374.JPG
    IMG_1352.JPG
    IMG_1375.JPG
    Кіла2013, rrb, ArtBorsuk та 6 іншим подобається це.
  13. Чур

    Чур Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    844
    Адреса:
    границя
    Попався свисток, товариш почистив і я вже при виході з лісу давав ним сигнал "до бою":))
     

    Images:

    IMG_1380.JPG
    IMG_1388.JPG
    IMG_1378.JPG
    IMG_1387.JPG
    CrazyFrog, Кіла2013, rrb та 6 іншим подобається це.
  14. Чур

    Чур Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    844
    Адреса:
    границя
    Усім вдалих пошуків
    З повагою,
     

    Images:

    IMG_1385.JPG