Шашка "За верность Отечеству"

Тема у розділі 'Росія', створена користувачем Юнгер, 28 вер 2013.

Статус теми:
Закрита.
  1. Юнгер

    Юнгер Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    362
    Адреса:
    Україна
    Шановні камради допоможіть будь ласка визначитись з оригінальністю і ціною даної шашки???
     

    Images:

    DSC04429.JPG
    DSC04431.JPG
    DSC04433.JPG
    DSC04436.JPG
    DSC04437.JPG
    DSC04440.JPG
    DSC04441.JPG
    DSC04442.JPG
  2. Цікаві лоти

    1. Кільце West Wall. Просте, проте - оригінальне! На додаткових фото можна побачити аналогічне кільце з...
      1500 грн.
    2. Бпла Орлан 10 Трофей стан непоганий. Електроніка вся на місці. Комета на місці Камера нічна
      145000 грн.
    3. Тактический пояс РПС Authorities Tactical Equipment belt 3.0 black XXL. Новый в упаковке. В комплект...
      500 грн.
    4. Матріс 4 Е тушка наліт 2:34 без акаунта без помилок готовий до роботи
      35000 грн.
    5. Retay 84FS є напівавтоматичним стартовим пістолетом з УСМ подвійної дії. Дана модель є реплікою знам...
      3500 грн.
  3. wildcat67

    wildcat67 Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    11
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    17
    Повідомлення:
    2.938
    Адреса:
    Махновия
    Судя по этим фото,так сувенир.Могли сделать дарственную надпись,какому то начальнику под юбилей.Если сталь клинка хорошая,может тысщи три гривен стоить,если клин тоже сувенирный-1000-1500 гривен.
     
  4. Юнгер

    Юнгер Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    362
    Адреса:
    Україна
    клинок магнітиться,сталь хороша....
     
  5. wildcat67

    wildcat67 Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    11
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    17
    Повідомлення:
    2.938
    Адреса:
    Махновия
    Ну магнитится,это еще не показатель...если правильно откована,закалена и вы об этом точно знаете,тогда можно сказать -клинок хороший
     
  6. thebig

    thebig Moderator

    Повідомлення:
    6.518
    Адреса:
    Deutschland, Köln
    Я бы сказал, что шашка так же оригинальна по сравнению с нормальной казачьей шашкой, как современные казаки по сравнению с теми, про которых написано в "Тихом Доне".
     
    Gold222, Wolgadeutscher, Kollekzioner та 5 іншим подобається це.
  7. lev1975

    lev1975 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    1.025
    Шашка ТКВ-1 Кизляр.
     
  8. nucu

    nucu Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    3.127
    Адреса:
    Винные погреба
    Оригинал Кизляровский,но эта фирма, хорошые предметы делает,но к сожалению,это сувенирное и авторское производство.К историческому и военному антиквариату это оружия не пренадлежыт.С ув:beer:
     
  9. Юнгер

    Юнгер Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    362
    Адреса:
    Україна
    Всім дякую за відповідь, тему можна закривати!!!!
     
Статус теми:
Закрита.