Що за ручка?

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем AtomFantom, 26 гру 2017.

  1. AtomFantom

    AtomFantom Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    25
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    37
    Повідомлення:
    599
    Адреса:
    Маленькое Чикаго на Днепре
    Доброго часу доби! Розбирав балкон та знайшов у завалі різного старого... Колись знайшов був поміж позицій мінометників РСЧА... Але ж наче тоді таких ручок не було? Ручка вже післявоєнного часу? Клєйм не має... Заздалегідь вдячний за ваші думки-підказки! :beer:
     

    Images:

    IMAG9430.jpg
    IMAG9431.jpg
  2. Цікаві лоти

    1. Крест квк без мечей 2 степени.Лента родная.Оригинал.
      2500 грн.
    2. 1150 грн.
    3. Знак За піхотну атаку, в сріблі. Матеріал: цинк. Чудовий, коллекційний стан.
      3750 грн.
    4. Нагрудний знак «За поранення» (нім. Verwundetenabzeichen) — німецька медаль (нагрудний знак), нагоро...
      830 грн.
    5. Медаль немецкая за участие в стрельбах .Надпись - 5.sieger Grevenbroich 1932.Медаль латунная посереб...
      700 грн.
  3. Хейль

    Хейль General-major

    Повідомлення:
    6.310
    Адреса:
    Україна
    Доброй ночи! Ручка шариковая? Если да, то на ампуле должны быть дата выпуска и цена.
     
  4. AtomFantom

    AtomFantom Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    25
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    37
    Повідомлення:
    599
    Адреса:
    Маленькое Чикаго на Днепре
    Так, ручка шарікова.. Буду шукати тоді..
     
  5. AtomFantom

    AtomFantom Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    25
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    37
    Повідомлення:
    599
    Адреса:
    Маленькое Чикаго на Днепре
    Всередині вставлена паста у вигляді тоненької металевої трубки. Зараз такі пластмасові роблять. А зверху пластиковий колпачок. Не має а ні дат, а ні клєйм....
     
  6. Хейль

    Хейль General-major

    Повідомлення:
    6.310
    Адреса:
    Україна
    Видимо, стержень многоразовый, с возможностью заправки. Вы бы фото сделали, интересно взглянуть.
     
  7. kobr

    kobr Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    926
    Адреса:
    Киев и рядом
    Не многоразовый, 70-80годы прошлый век, ценности не предствляет.
     
    TarASha, Bakay та slava2008 подобається це.
  8. Bakay

    Bakay General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    94
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    169
    Повідомлення:
    7.054
    Адреса:
    У к р а ї н а
    Верно !
     
    TarASha, Provada81 та БЛК подобається це.