Що за кришка?

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем AtomFantom, 6 лис 2017.

  1. AtomFantom

    AtomFantom Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    25
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    37
    Повідомлення:
    599
    Адреса:
    Маленькое Чикаго на Днепре
    Доброго часу доби! Підкажіть власні думки щодо такої кришки. Особисто думаю що то чи дно чи таки кришка баку-термоса для гарячої їжі... Знайдено на німецьких позиціях біля напівземлянки. Заклепки латунні. Крішка наче була пофарбована в біле.. РСЧА ті позиції захопила як раз взимку...

    З повагою
    :beer:
     

    Images:

    IMG_20171104_160037.jpg
    IMG_20171104_160056_BURST2.jpg
    IMG_20171104_160130_BURST2.jpg
    IMG_20171104_160136_BURST5.jpg
  2. Цікаві лоти

    1. Все по фото.Знято з макету.ФУНКЦІОНАЛЬНА.
      475 грн.
    2. Штатный ЗИП Мосина для чистки и разборки в брезентовом сумочке. В комплект входит 6 предметов: - от...
      480 грн.
    3. (в наявності 4 шт.)
      Новые В бумаге
      150 грн.
    4. (в наявності 21 шт.)
      Состояние 98 из 100; Тула; Оригинал
      330 грн.
    5. Б/У, имеется небольшая трещина у переднего наконечника.
      200 грн.
  3. az23

    az23 Hauptmann

    Повідомлення:
    2.046
    Адреса:
    Украина Киев
    Многократно находил подобное и всегда считал это фрагментами снарядных укупорок ..
    Однако полез сейчас в сеть и аналога не нашел ..
    Мож плохо искал ..))) :beer:
     
    Befehl, Military1 та AtomFantom подобається це.
  4. Military1

    Military1 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    126
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    230
    Повідомлення:
    1.399
    Адреса:
    NK
  5. az23

    az23 Hauptmann

    Повідомлення:
    2.046
    Адреса:
    Украина Киев
    Military1 подобається це.