Ремінь австрійський?

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем DarkSide18, 11 січ 2024.

  1. DarkSide18

    DarkSide18 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    30
    Лоти
      на продажу:
    12
      продані:
    74
    Повідомлення:
    1.555
    Адреса:
    Житель планеты Земля
    Доброго дня. Яка ціна? Дякую
     

    Images:

    IMG_20240111_203116.jpg
    IMG_20240111_203127.jpg
    IMG_20240111_203138.jpg
    IMG_20240111_203146.jpg
    IMG_20240111_203155.jpg
    IMG_20240111_203205.jpg
    IMG_20240111_203215.jpg
    IMG_20240111_203228.jpg
    IMG_20240111_203239.jpg
    IMG_20240111_203247.jpg
    Otryta та klerik777 подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Гарда офіцерської шашки РІА взірця 1881року
      1500 грн.
    2. штик часів ПСВ.Все оригінал.клейма показав. стан непоганий.
      2000 грн.
    3. Сабля кавалерийская нижних чинов, обр. 1827 г. Златоуст,Российская Империя, 1834 г.. --------- Клино...
      80000 грн.
    4. Немецкий саперный штык бучер.Первая мировая война. Кнопка работает.
      8500 грн.
    5. Сабля кавалерийская нижних чинов, обр. 1817 г. для уланских полков. Российская Империя, 1841 г.. ---...
      63000 грн.
  3. ★СМЕРШ★

    ★СМЕРШ★ Obergefreiter

    Повідомлення:
    85
    Адреса:
    Родная страна
    Вітаю. Це ремінь для рюкзаків або РПС, армії Австрії. Думаю 150 - 300 гривень.
     
    Лесной Житель, klerik777, duke6kirill та ще 1-му подобається це.
  4. klerik777

    klerik777 Hauptmann

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    2.253
    Адреса:
    Украина.Винница
    Если бы не ржавчина то потянул бы на 400 грн..С уважением.
     
    treal, кучукаю, pinair та 6 іншим подобається це.
  5. Владимир Рой

    Владимир Рой Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    249
    Адреса:
    Волынь
    Доброго вечора,гарний ремінь.В ньому цікаво розстібаеться пряжка.Ціна 400 грн .