Ранец вермахт?

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем petro2211, 20 січ 2022.

  1. petro2211

    petro2211 Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    404
    Адреса:
    Україна
    Доброго времени суток камрады! Помогите идентифицировать ранец. За фото сори, только такие. С уважением.
     

    Images:

    20211209_110942.jpg
    20211209_111008.jpg
    20211209_165644.jpg
    20211209_165722.jpg
    20211209_111040.jpg
    Егор Задорожный, Tartar, Woldemar M. та 4 іншим подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. (Краска местами не стабильная. Что то осыплется) На фото деталь самолёта, разобрана на две части)...
      6899 грн.
    2. Копана.ціла. Ось визначення - https://reibert.info/threads/chastina-broni.1571333/
      5000 грн.
    3. Коп.Думаю що це саме цей люк. Товщина приблизно 27-30мм.На фото його видно, на нижній броні, ззаду в...
      5000 грн.
    4. Грузовик США. 1944 год… Корсунь-Шев. Операция
      800 грн.
    5. Ящик з Т-34 командирський, непоганий стан. Ящик з сім"ї ветерана танкіста. Все на фото.
      1500 грн.
  3. grek68

    grek68 General-major

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    25
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    35
    Повідомлення:
    7.509
    Адреса:
    Сумская обл. Конотоп
    \Lisovik/, Bangalor, petro2211 та 9 іншим подобається це.