Пушка

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем GREMLIN2015, 21 чер 2026 у 23:17.

  1. GREMLIN2015

    GREMLIN2015 Oberschütze

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    13
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    22
    Повідомлення:
    34
    Адреса:
    Харьковская
    Доброго Всем здоровья. Подскажите по вот такому предмету. Что за период и сколько стоит.
     

    Images:

    DSCF3980.JPG
    DSCF3981.JPG
    DSCF3982.JPG
    DSCF3988.JPG
    DSCF3989.JPG
    DSCF3992.JPG
    DSCF3993.JPG
    DSCF3996.JPG
    DSCF4002.JPG
    Tartar та David Jäger подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Лот один на 9 шт. - верхний ряд 5шт. на фото (гербовые и с клеймами изготовителей), нижний ряд - 4шт...
      300 грн.
    2. Дивіться на фото. При відправці Укрпоштою чи при відправці Новою поштою оплата за пересилку при отри...
      50 грн.
    3. Диаметр 22 мм Описание: http://www.pugoviza.ru/files/class_butt_cat.shtml?d=70&n=numb&nreg=2...
      150 грн.
    4. У гарному стані вушко ціле.
      100 грн.
    5. вещи скифов и руской империи 15 речей
      40 грн.
  3. GREMLIN2015

    GREMLIN2015 Oberschütze

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    13
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    22
    Повідомлення:
    34
    Адреса:
    Харьковская
    Накладка, герб, бронзовый. Накрутки тоже бронза.
    С ув.
     
  4. X55

    X55 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    87
    Лоти
      на продажу:
    28
      продані:
    283
    Повідомлення:
    1.153
    Адреса:
    Ukraine
    Вітаю!

    Герб дуже схожий на герб гетьмана Мазепи.
     
    Tartar подобається це.
  5. GREMLIN2015

    GREMLIN2015 Oberschütze

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    13
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    22
    Повідомлення:
    34
    Адреса:
    Харьковская
    Дякую, дуже схожий.З пов.
     
  6. X55

    X55 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    87
    Лоти
      на продажу:
    28
      продані:
    283
    Повідомлення:
    1.153
    Адреса:
    Ukraine
    Якщо є можливість,то зробіть заміри діаметра ствола гармати та інші розміри гармати.
    Знання ваги гармати теж буде корисна для
    правильного визначення гармати.
    Якщо гармата війська Наполеона,знайдена у Белорусі,продавалася дорожче 50000 $,то ,при умові аутентічності,що це гармата епохи Полтавської битви,ціна бути вище.
     
  7. X55

    X55 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    87
    Лоти
      на продажу:
    28
      продані:
    283
    Повідомлення:
    1.153
    Адреса:
    Ukraine
    Для продажу буде треба експертиза спеціаліста.

    Одна з її складових-визначення у відсотках складу сплаву бронзи та інших чавунних та сталевих деталей гармати.

    Прибор,невеликий за розмірами,для цього є на деяких прийомках кольорових металів.

    Потім по аналогії з відомими аутентичними гарматами того часу зробите висновок.

    Знайдіть тавро ливарної майстерні ,котра відлила цю гармату й порівняйте з відомими відбитками.
     
  8. GREMLIN2015

    GREMLIN2015 Oberschütze

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    13
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    22
    Повідомлення:
    34
    Адреса:
    Харьковская
    Дякую. З пов.
     
  9. товарищ Плотко

    товарищ Плотко Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    35
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    70
    Повідомлення:
    592
    Адреса:
    Украина, Киев
    Гармата війська Наполеона може коштувати скільки завгодно, а це "самопальна" гармата низької якості з труби і шишкою від годинника... По ціні, нажаль, - ціна металу як стартова, можна помножити на 2, тому все таки якась художня робота присутня, можливо комусь як прикраса для ділянки знадобиться.
     
    turist1967, Иван Скрипник, FON. та 4 іншим подобається це.
  10. Blitzwinkel

    Blitzwinkel Major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    211
    Лоти
      на продажу:
    45
      продані:
    437
    Повідомлення:
    2.715
    Адреса:
    Finland
    Бутафорія для козацьких ігор!
    По ціні не важко,як сказав камрад вище дві ціни металу. Але плюс лафет,робота з гербом як не як..
    Шишка портить всю картину)
    Гадаю вона СХП,треба шандарахнути,якшо валить то 12-15 к можна просити. Але суто на фанатів цієї штуки. На кінозйомки яка Одеська кіностудія б взяла я думаю. Якщо її не закрили!
    Якщо не шарахкає то 7-8 к. Але це суто моя суб'єктивна думка. Вангую...:beer:
     
    Иван Скрипник та иван777444333 подобається це.