Попільниця?

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем Paul_Gudvin, 20 лют 2018.

  1. Paul_Gudvin

    Paul_Gudvin Hauptmann

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    27
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    51
    Повідомлення:
    2.838
    Адреса:
    Київ
    Вітаю панове!Що це може бути? Розміри десь 15х15 см, висотою 5-6 см. Вага десь 2-2.5 кг. Сталева. [​IMG][​IMG]
     
    antykvar_2009, Oprishok, TarASha та 3 іншим подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Рама бердан з рештками усм
      250 грн.
    2. 400 грн.
    3. Кнопки працюють. Пружина нормальна. Ціна за прицільне +мушка. Пакування за МІЙ кошт.
      2685 грн.
    4. 250 грн.
    5. Кованные ложевые кольца для драгунских и казачьих винтовок Мосина, а так же для карабинов. Оригинал,...
      3000 грн.
  3. gunrifle

    gunrifle Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    11
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    18
    Повідомлення:
    876
    Адреса:
    Україна
    Може хто й використовував як попельницю) ...але точно не німці :D
     
    Star64 та Paul_Gudvin подобається це.
  4. Paul_Gudvin

    Paul_Gudvin Hauptmann

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    27
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    51
    Повідомлення:
    2.838
    Адреса:
    Київ
    Та ж цікаво, що за залізяка така:)
     
    Star64 та gunrifle подобається це.
  5. gunrifle

    gunrifle Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    11
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    18
    Повідомлення:
    876
    Адреса:
    Україна
    здається... таку корозію.. примусово за 5 хвилин на коленке не зробишь.
    Треба трохи подряпати – бо зараз нічого не зрозуміло.
    Може архітектурна частина з якойсь ганс-канцелярії, або... цвинтарна..
     
    TarASha та Paul_Gudvin подобається це.
  6. Star64

    Star64 Oberst

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    4
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    11
    Повідомлення:
    3.632
    Адреса:
    Украина
    Можливо частина композиц11 надгробного каменю над поважним фр1йцем....
    Скорше всього чавун....а не сталь...
     
    Oprishok, TarASha, gunrifle та ще 1-му подобається це.
  7. Paul_Gudvin

    Paul_Gudvin Hauptmann

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    27
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    51
    Повідомлення:
    2.838
    Адреса:
    Київ
    Може бути і чавун, сказав приблизний матеріал, точно не можу знати..Річ не моя просто,друг попросив визначити що це таке:beer: