поднос

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем ivanunat@ukr.net, 1 бер 2012.

  1. ivanunat@ukr.net

    ivanunat@ukr.net Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    12.166
    Адреса:
    украина львов
    подскажите по цене.можно в гривнах
     

    Images:

    DSC05156.JPG
    DSC05157.JPG
    DSC05158.JPG
    DSC05160.JPG
  2. Цікаві лоти

    1. Знайдено у землі.Мита водою,не чистилась.Послуги банку за рахунок покупця.
      12000 грн.
    2. Белая хбэшная гимнастёрка нквд. Штампов нет, предыдущий владелец удалил петли для погон, носил её, в...
      3000 грн.
    3. Рідкісний Орел на головний убір кригсмарине, для півдейного фронту (африка). Чудовий стан
      3600 грн.
    4. Фуражка Офицера артиллерии. III Рейх. ---------- Из личной коллекции. В идеальном состоянии ! Лучшая...
      75000 грн.
    5. Пара погон на німецьку парадну уніформу. Унтер артилерист. Стан - нульц!
      2500 грн.
  3. ivanunat@ukr.net

    ivanunat@ukr.net Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    12.166
    Адреса:
    украина львов
    так будут какието мнения поцене?
     
  4. hocul IF

    hocul IF Obergefreiter

    Повідомлення:
    108
    Адреса:
    Івано-Франківськ, Україна
    В антикварних магазинах беруть таке як лом срібра 6 грн за грам.
    Тобто 458х6=2748 грн.
    На любителя якщо віддаш за 2800 - 2900 грн - то буде щастя:):beer:
     
    1 людині також подобається це.
  5. sanyaxxx

    sanyaxxx Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    4
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    7
    Повідомлення:
    1.079
    Адреса:
    Харків-Берлін
    А почему по 6 грн????
    Это же не лом!
    10 грн грамм смело!!!!!!
     
  6. Luftshtutz

    Luftshtutz Oberleutnant

    Повідомлення:
    4.983
    Адреса:
    Ukraine-ϟϟ
    Европу по 10грн/грамм , не смело! а по 7-8грн можно просить. и то не сразу купят.