Первая.. плен

Тема у розділі 'Курилка', створена користувачем igora, 17 сер 2013.

  1. igora

    igora Feldwebel

    Повідомлення:
    267
    Адреса:
    Крым
    Привез альбом своих предков ;) они там в форме,в фуражках и при погонах (но не все) и все с нашитыми номерами.может такое быть? Фоты будут опосля (нужен скан) ;) IMG_2689.JPG IMG_2693.JPG IMG_2691.JPG
     

    Images:

    IMG_2695.JPG
    Serg1968 подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Стан ідеальни пломби есть, був знайдений.
      37500 грн.
    2. Матріс 4 Е тушка наліт 2:34 без акаунта без помилок готовий до роботи
      32000 грн.
    3. TUALAJ 4100 MINI GPS/GNSS ANTI-JAM CRPA + SparkFun GPS-15733 в ідеальному стані. Чудова функціональн...
      11500 грн.
    4. Прокручується, наче не проблемний, не тонув. В Дніпрі можлива перевірка.
      1333 грн.
    5. Пульт на відновленя або на запчастини.Вмикається, але екран придавлений та тільки світиться.Стан на...
      3 грн.
  3. dak

    dak Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    11.045
    Адреса:
    Konigsberg
    Конечно может Россия сильная капиталистическая держава была.все при форме,кто-то с котлами да и кормили хорошо. имею фото своего прадеда тоже по форме с наградами и часами стоит в усадьбе у бюргера.
     
    igora подобається це.