ножны

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем pawer12, 22 лис 2017.

?

что это

  1. ножны

    0 голосів
    0,0%
  2. ножны

    1 голосів
    100,0%
Можна вибрати зразу декілька варіантів.
  1. pawer12

    pawer12 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    552
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    1.085
    Повідомлення:
    1.003
    Адреса:
    kovel
    Добрый вечер,подскажите от чего эта часть с ув
     

    Images:

    Lenovo_A1000_IMG_20171122_123659.jpg
    Lenovo_A1000_IMG_20171122_123719.jpg
    Lenovo_A1000_IMG_20171122_123711.jpg
    Lenovo_A1000_IMG_20171122_123729.jpg
  2. Цікаві лоти

    1. 500 грн.
    2. Все на фото,работоспособность не проверялась
      600 грн.
    3. На фото. С болота, будет хорош! Просто помыт. https://reibert.info/lots/zazhim-dlja-natjaguvannja-dr...
      445 грн.
    4. З болота.Клейма є .В фарбі.Все збірна .Вал в катушку до рамки не підійде, не такий . Ось обговорення...
      1250 грн.
    5. Гарний стан, з болота
      450 грн.
  3. 646dg

    646dg General-major

    Повідомлення:
    8.085
    Адреса:
    Нью Йорк,Одесса
    С большой долей вероятности, это ножны от австрийской сабли кавалерии/горной конной артиллерии обр. 1877 года.
    Выпускались с небольшими вариациями во внешнем виде до конца ПМВ.
     

    Images:

    австрия.jpg
    австрия1.jpg
    450688ffe0b9b517bf85250bbe119239.jpg
    slika705.jpg
    663, minitarn3838, БЛК та ще 1-му подобається це.
  4. pawer12

    pawer12 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    552
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    1.085
    Повідомлення:
    1.003
    Адреса:
    kovel
    Спасибо за ответ с уважением.
     
    minitarn3838 подобається це.