наган

Discussion in 'Скільки коштує?' started by мп 40, May 3, 2019.

  1. мп 40

    мп 40 Oberleutnant

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    484
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    905
    Messages:
    5,252
    Location:
    УкраЇна
    наган. підкадіть приблизно вортість.дякую.
     

    Images:

    20190503_102355.jpg
    20190503_102404.jpg
    20190503_102410.jpg
    20190503_102343.jpg
    20190503_102404.jpg
    20190503_102352.jpg
    20190503_102348.jpg
    20190503_102410.jpg
    dexter82 likes this.
  2. Интересные лоты

    1. Ложка військова виробництва Франціі
      175 грн.
    2. Трубка люлька для паління виробництва Франціі
      750 грн.
    3. Орел настольный. Бронза. Мрамор. Германия. До 1945 г. После ПМВ - у таких орлов (символ Германии) в...
      1465 грн.
    4. Эмалированный стальной шильд "Здесь говорит НСДАП". 1938 г. ------------------------------...
      30000 грн.
    5. Німецькі сонцезахисні окуляри. На одній дужці пошкоджене кріплення (на фото), тримається добре, але...
      600 грн.
  3. Кіла2013

    Кіла2013 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    Messages:
    5,993
    Доброго. В районі 1000 грн і без патронів в барабані.
    Кіт в мішку, але барабан повинен бути непоганий
     
    ТарасМ and Star64 like this.
  4. D-day

    D-day General-leutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    10
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    23
    Messages:
    11,114
    Location:
    Ukraine
    Думаю і того меньше. Навіть 500. Він був у дуже агресивному середовищі. Типу туалету. Я ні на що не натякаю, ТС без образ, але так побити і розслоїти сталь може лише органіка.
    Причому така, ядрьонна!!!
     
  5. Барт Сим&сон

    Барт Сим&сон Gefreiter

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Messages:
    64
    Location:
    Fhhjhdfhhbdedjffd
  6. ТарасМ

    ТарасМ Oberstleutnant

    Рейтинг:
    6
    Отзывов:
    1367
    Лоты
      на продаже:
    94
      проданные:
    2,575
    Messages:
    3,304
    Location:
    Galizia, Львівщина
    Вітаю.
    Крім барабана все антураж.
    Так продавати...неззя, а просверлити барабан разом з хабаром ..великий мінус для ітак недорогого предмета.
    Короче, геморний предмет.
     
    Bandera3 likes this.
  7. Soviet.Soldier

    Soviet.Soldier Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    15
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    33
    Messages:
    229
    Location:
    Днепр
    До 700 гривен. Барабан внутри должен быть в нормальном состоянии. С уважением.
     
    мп 40 likes this.
  8. andy1972

    andy1972 Leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    25
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    35
    Messages:
    1,120
    Location:
    Украина
    Внутри (каморы) - это лишь часть вопроса, и, предположительно, из-за оставшихся в них патронов должны сохраниться удовлетворительно, но немаловажным является состояние храповика, грани его вполне могла существенно разрушить коррозия. В общем предмет-лотерея с неважным прогнозом, на любителя, посему цена около 500 грн.
     
  9. Volframenko

    Volframenko Stabsgefreiter

    Messages:
    206
    Location:
    Украина
    Така райдужна та отимістична оцінка, від вас, майже бентежить, сер))
     
    Кіла2013 likes this.
  10. Кіла2013

    Кіла2013 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    Messages:
    5,993
    )))
    Там в реалі, якщо зняти барабан, він піде більше 1000 грн
    А храповики, в 90% завжди зберігаються, через те, що в маслі чи солідолі
     
    Volframenko and мп 40 like this.
  11. Volframenko

    Volframenko Stabsgefreiter

    Messages:
    206
    Location:
    Украина
    отож і питаю, як спєца)
     
    Кіла2013 likes this.
  12. gvid_1

    gvid_1 Oberschütze

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    6
    Messages:
    23
    Location:
    Украина
    Выставляйте на аукцион с 250 грн. За 300 куплю, А может кто то даст 1000. Аукцион покажет