Марш УПА у Львові

Тема у розділі 'ВИК "Pi. Btl. 175"', створена користувачем Лесик, 5 гру 2013.

  1. Лесик

    Лесик Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    1.110
    Адреса:
    Україна
    Ото нарешті сьогодні забрав фото, які давно обіцяв))) Тримайте хлопці.
     

    Images:

    DSC_5532.JPG
    DSC_5531.JPG
    DSC_5528.JPG
    DSC_5406.JPG
    DSC_5280.JPG
    DSC_5266.jpg
    Останнє редагування: 5 гру 2013
    Rudolf Ribbentrop, Franz Schneider, yuro та 9 іншим подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Масив-береза. Ложе новоробне, металеві частини - оригінал. Отримаєте те, що на фото: Ложе+ложева нак...
      3620 грн.
    2. ММГ затворів
      300 грн.
    3. Выбрасыватель СВТ, коп.
      50 грн.
    4. Переднее ложевое кольцо с антабкой винтовки G43/К43. Оригинал, не копанина. В отличной кондиции. Все...
      3100 грн.
    5. Бойок лічини СВТ-40 з пружиною.
      400 грн.
  3. Volk-71

    Volk-71 Feldwebel

    Повідомлення:
    404
    Адреса:
    Украина K.G."Dnjepr"Pi.Btl.175
    Мерс как всегда(заводится с пол ТОЛЧКА)Молодцы!!!
     
  4. Alex Kress

    Alex Kress Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    11
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    16
    Повідомлення:
    585
    Адреса:
    Украина, г.Бровары
    Молодцы! ЕСТЬ ОГРОМНОЕ ЖЕЛАНИЕ ПОБЕГАТЬ С ВАМИ (залишилось ще трошки, сказав Лесик, за тою горкою, он до тієї горки...)
     
    Лесик подобається це.
  5. Helmut Raiser

    Helmut Raiser General-major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    204
    Лоти
      на продажу:
    9
      продані:
    379
    Повідомлення:
    6.655
    С толкача по одной причине - отсутствует бюджет на новый аккумулятор. А в остальном блеск - своим ходом 30 с лишним км по трассе и городу. Даже маршрутки обгонял :)