Колеса.

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем Vova_Gorodotski, 3 тра 2012.

  1. Vova_Gorodotski

    Vova_Gorodotski Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    942
    Адреса:
    Україна, Городок.
    Камрад знайшов кола,що можете сказазати шановні експерти?
     

    Images:

    P1010005.JPG
    P1010006.JPG
    P1010007.JPG
    P1010008.JPG
    P1010009.JPG
    P1010010.JPG
    P1010011.JPG
    P1010012.JPG
    P1010013.JPG
    P1010014.JPG
    1. (в наявності 2 шт.)
      Боевая пружина РН наган клеймо Звезда
      2500 грн.
    2. Накладки на осп-30 з болтом кріплення
      400 грн.
    3. (в наявності 2 шт.)
      Пружина новоробна,якісна.В лоті 1шт.
      250 грн.
    4. Вашему вниманию ММГ ТТ-33 выпущенного в 1938-м году, деактива “Балаклея”. Деактив "Балаклея&quo...
      41000 грн.
    5. Низ пістолета (Parabellum P-08.) Коп. Пишіть в приватні повідомлення.
      4700 грн.
  2. slava2008

    slava2008 General-major

    Повідомлення:
    7.884
    Адреса:
    Киянин назавжди.
    До войны многие орудия имели деревянные колёса.
     
    1 людині також подобається це.
  3. экс-дедъ Пастэра

    экс-дедъ Пастэра Leutnant

    Повідомлення:
    1.172
    Адреса:
    Солончаки сибирские
    Приветъ.
    Колесо похоже отъ швабского 150 мм. орудия ( s.I.G-33)
     
  4. экс-дедъ Пастэра

    экс-дедъ Пастэра Leutnant

    Повідомлення:
    1.172
    Адреса:
    Солончаки сибирские
  5. экс-дедъ Пастэра

    экс-дедъ Пастэра Leutnant

    Повідомлення:
    1.172
    Адреса:
    Солончаки сибирские
    2 користувачам це сподобалось.