Кітель

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем User77, 8 сер 2022.

  1. User77

    User77 Oberleutnant

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    5038
    Лоти
      на продажу:
    112
      продані:
    9.700
    Повідомлення:
    5.717
    Вітаю, підкажіть будь ласка по такому кітелю. Наперед вдячний
     

    Images:

    IMG_20220807_185006.jpg
    IMG_20220807_184930.jpg
    IMG_20220807_184904.jpg
    IMG_20220807_184856.jpg
    IMG_20220807_184852.jpg
    IMG_20220807_184847.jpg
    IMG_20220807_184850.jpg
    IMG_20220807_184839.jpg
    IMG_20220807_184833.jpg
  2. Цікаві лоти

    1. Сабля кавалерийская нижних чинов, обр. 1817 г. для уланских полков. Российская Империя, 1841 г.. ---...
      63000 грн.
    2. Тесак австро-угорський 1854 року
      32000 грн.
    3. Немецкий саперный штык бучер.Первая мировая война. Кнопка работает.
      8500 грн.
    4. Тригранний штик до російської піхотної гвинтівки зразка 1826 -1828р.в.Штик трішки почишено від бруду...
      900 грн.
    5. штик часів ПСВ.Все оригінал.клейма показав. стан непоганий.
      2000 грн.
  3. Nielssen

    Nielssen General-major

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    6.430
    Адреса:
    Одеса - Україна
    Вітаю!
    Совєтськая міліція, МВС СРСР,

    Нарукавная нашивка на парадно-выходную форму рядового и младшего начальствующего состава милиции. 1977-1987 г.г. (На нашивке окантовка желтого цвета).

    http://www.sammler.ru/index.php?showtopic=198062
     
    Bangalor, Мансур Львович, Edles та 3 іншим подобається це.
  4. Nielssen

    Nielssen General-major

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    6.430
    Адреса:
    Одеса - Україна
    Мансур Львович, zubrik, User77 та ще 1-му подобається це.