Камуфляж

Тема у розділі 'Спеціальне екіпірування', створена користувачем Андрей Артюх, 26 лют 2023.

  1. Андрей Артюх

    Андрей Артюх Oberschütze

    Повідомлення:
    11
    Доброго дня шановні,викупив у одного дідка IMG_20230226_141133.jpg IMG_20230226_141133.jpg IMG_20230226_141551.jpg отакі анораки ,допоможіть їх ідентифікувати,. пуги нажаль зрізані,по одному найшов інфу,вроде як вермахту,зі слів діда це ще його батька на часи війни ,вискажать будь ласка ,хто ,що знаете.З повагою Андрій
     
  2. Цікаві лоти

    1. На фото. С болота, будет хорош! Просто помыт. https://reibert.info/lots/zazhim-dlja-natjaguvannja-dr...
      445 грн.
    2. Все на фото,работоспособность не проверялась
      600 грн.
    3. 500 грн.
    4. 400 грн.
    5. https://reibert.info/threads/chast-antenny-vermaxt.1524277/#post-16463769 Кто узнал что то другое в...
      799 грн.
  3. NALSUR

    NALSUR Leutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    23
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    37
    Повідомлення:
    3.520
    Адреса:
    СМТ.Клевань. Рівненська обл.
    Вітаю. Пахне реконом. Синє то взагалі,щось цивільне.
     
  4. \Lisovik/

    \Lisovik/ General-major

    Повідомлення:
    5.459
    Адреса:
    Лінія Арпада
    Одна світлина для огляду,це зовсім мало...ТС,будь ласка,наробіть купу фото камуфльованого анорака з обох сторін.Зверніть увагу на шви,клейма,тканину у макро- масштабі.
    Чекаємо на світлини.З пов.
     
    kripers338 та Иван Скрипник подобається це.
  5. Кельт

    Кельт Major

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    11
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    32
    Повідомлення:
    7.984
    Адреса:
    южные степи
    Вполне достаточно этого фото анорака что бы к бы понять что он к оригиналу никакого отношения не имеет!
     
  6. Андрей Артюх

    Андрей Артюх Oberschütze

    Повідомлення:
    11
    Дякую за відповіді,я вже розібрався це репліка,з повагою Андрій