Гільзи.

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем Levchak Yarek, 25 жов 2019.

  1. Levchak Yarek

    Levchak Yarek Schütze

    Повідомлення:
    5
    Хто підка по гільзам, чи варто виставляти на продаж. Є близько 100 шт нечищені в різному стані 20191025_194911.jpg 20191025_194904.jpg 20191025_194644.jpg 20191025_194617.jpg 20191025_194430.jpg 20191025_194450.jpg 20191025_194911.jpg 20191025_194904.jpg 20191025_194617.jpg 20191025_194430.jpg
     
    1. Мідна царська протирка-шомпол до револьверів системи Наган зразка 1895 р. Рідкісний колекційний пред...
      800 грн.
    2. (в наявності 3 шт.)
      Пружина новоробна,якісна.В лоті 1шт.
      350 грн.
    3. Наган ,царь 1915,под жевело,приятное состояние доки в комплекте и 40 шт жевело
      35000 грн.
    4. (в наявності 3 шт.)
      Пружина новоробна,якісна.В лоті 1шт.
      350 грн.
    5. Материал: Полиуретановая смола ,сталь Состояние: По фото Местонахождение: Киев Оплата: На карт...
      500 грн.
  2. Снайпер.74

    Снайпер.74 Oberleutnant

    Рейтинг:
    0
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    1.781
    Адреса:
    Украина Токмак
    патрон ЛЕБЕЛЬ 8х50
     
    Пенсионер58 подобається це.
  3. Пенсионер58

    Пенсионер58 Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    86
    Лоти
      на продажу:
    4
      продані:
    128
    Повідомлення:
    1.579
    Адреса:
    Магадан
    Здравствуйте, маузер - румын. Производитель: Pumitra Voina Anonima Romana, de Brasov. Румыния город Брашов. :DПростите, но это всё лом цветмета...:confused::rolleyes:
     
    Снайпер.74 подобається це.
  4. Levchak Yarek

    Levchak Yarek Schütze

    Повідомлення:
    5
    А лебель чегото стоят гильзи.
     
  5. Levchak Yarek

    Levchak Yarek Schütze

    Повідомлення:
    5
    Спасибо.
     
    Пенсионер58 подобається це.
  6. Пенсионер58

    Пенсионер58 Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    86
    Лоти
      на продажу:
    4
      продані:
    128
    Повідомлення:
    1.579
    Адреса:
    Магадан
    На жаль - по ціні кольорового брухту:(:oops: І ще спробуй здати - у нас приймають у 2 рази нижще по ціні звичайної латуні чи бронзи...:mad:
     
  7. Levchak Yarek

    Levchak Yarek Schütze

    Повідомлення:
    5
    Дякую. Буду щось з них робити... на брухт шкода.
     
    Пенсионер58 подобається це.
  8. Юра К

    Юра К Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    335
    Адреса:
    Waterland
    Приветствую у нас прыйомщыки берут как лом латуни по стандартной цене 70 за кг но требуют штоби капсуль бил свердльон немагу понят што у вас там за прийьомки такиэ? С ув
     
    Миша-Клад подобається це.