Ось на стриху, попався такий бачок. Думаю, що первушний німець.Прошу оприділи із ціною. Відмив у солярі, бо був в мазуті. Видно залишки краски. Трішки погнутий. Кришка відкривається та закривається без проблем. Не гнилий, метал крепкий. Є клеймо на кришці. Дякую за допомогу. З повагою, Чур
Свої 400грн. бак коштує! З нового року на форумі не було жодного германського бака на ПСВ. Вітаю хороша знахідка!
Дякую за допомогу Добавлю фото проблемної частини.Дно та бік дещо погнутий, але міцний. З повагою, Чур