гарда???

Тема у розділі 'Знайдене в землі та переробки', створена користувачем malyk, 4 сер 2017.

  1. malyk

    malyk Major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    657
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1.301
    Повідомлення:
    6.196
    Адреса:
    львов
    доброго.
    цікавить від чого???
    наперед дякую.
    Фото-0068.jpg Фото-0069.jpg Фото-0070.jpg Фото-0071.jpg
     
  2. Цікаві лоти

    1. По фото
      3500 грн.
    2. 500 грн.
    3. Без трещин и сколов, есть брак литья на горлышке и задней стенке.Чехол репарация.
      500 грн.
    4. (в наявності 8 шт.)
      Є продаж від ФОП по перерахунку Glock FM 78. Оригінал. Австрія. Field FM 78 (польовий 78) Gloc...
      2550 грн.
    5. (в наявності 14 шт.)
      Кришка для фляги Osprey (Великобританія)
      35 грн.
  3. 646dg

    646dg General-major

    Повідомлення:
    8.085
    Адреса:
    Нью Йорк,Одесса
    С большой долей вероятности предположу, что у Вас гарда с обломанными дужками, от Польской Кавалерийской сабли обр.1917 года..
    Узор на лангете мог варировать.
     

    Images:

    поляк.JPG
    поляк1.JPG
    поляк2.JPG
    поляк3.JPG
    malyk, Борис Иванович, ArtBorsuk та 2 іншим подобається це.