Фотографії і китель

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем IGOR@, 22 бер 2017.

  1. IGOR@

    IGOR@ Oberschütze

    Повідомлення:
    333
    Адреса:
    Ивано-Франковськ - Одесса
    На старі хаті попались такі фото і китель! Чия китель?
    DSC_1009.jpg DSC_1011.jpg DSC_1012.jpg DSC_1010.jpg

    DSC_1015.jpg DSC_1018.jpg DSC_1023.jpg

    DSC_1038.jpg DSC_1039.jpg DSC_1040.jpg DSC_1041.jpg
    DSC_1028.jpg DSC_1026.jpg DSC_1025.jpg DSC_1027.jpg
    DSC_1030.jpg DSC_1032.jpg
     

    Images:

    DSC_1030.jpg
  2. Цікаві лоти

    1. Неплохой сохран метал крепкий
      100 грн.
    2. Оригінальна декоративна намистина для темляка, виготовлена з латунного сплаву. Ідеально підходить дл...
      200 грн.
    3. Запчастини від грабен магазинів
      75 грн.
    4. (в наявності 3 шт.)
      Пружини новоробні,якісні.В лоті 2шт.
      700 грн.
    5. 320 грн.
  3. Doctor-vich

    Doctor-vich General-major

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    30
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    73
    Повідомлення:
    8.228
    Адреса:
    Країна покращень
    Китель швейцарец послевойна. Грн 100.
     
    IGOR@ подобається це.
  4. IGOR@

    IGOR@ Oberschütze

    Повідомлення:
    333
    Адреса:
    Ивано-Франковськ - Одесса
    Doctor-vich дякую за допомогу!

    Китель там так і залишилась, бо не було можливості її забрати. Чи є бажаючі купити? чи є сенс повертатись...
     
  5. dizaster76

    dizaster76 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    98
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    182
    Повідомлення:
    1.125
    Адреса:
    Украина
    Можете не возвращаться за ним . самое ценное на нем шеврон только . а сам китель никакого интереса не имеет . С уважением.
     
    АСИРИС 1984 подобається це.
  6. АСИРИС 1984

    АСИРИС 1984 Hauptmann Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    13
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    15
    Повідомлення:
    3.930
    Адреса:
    Белая Церковь
    Я с трудом продал такой за 50гр правда мой танкистом был и в минте:D
     
    NAVS79 подобається це.