фанар

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем Leo(LG), 26 лют 2018.

  1. Leo(LG)

    Leo(LG) Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    728
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    1.327
    Повідомлення:
    1.940
    Вітаю!
    ось попалась на позиціях така річ,підкажіть де використовувалась?
    Наперед дякую
     

    Images:

    IMG_9378.JPG
    IMG_9379.JPG
    IMG_9380.JPG
    IMG_9381.JPG
    IMG_9382.JPG
    Миша-Клад та саша ф подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Все на фото,работоспособность не проверялась
      600 грн.
    2. 500 грн.
    3. На фото. С болота, будет хорош! Просто помыт. https://reibert.info/lots/zazhim-dlja-natjaguvannja-dr...
      445 грн.
    4. До вашої уваги,частина антени р.станції USA WW2 Піднята з ріки, в чудовому стані + клеймо МP-37 htt...
      2500 грн.
    5. https://reibert.info/threads/detal-ehlektroniki-vermaxt.1556569/ Вермахт
      225 грн.
  3. zundapp500

    zundapp500 Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    348
    Адреса:
    украина
    Лендлиз доджи вилисы
     
    Миша-Клад, TarASha, Woldemar M. та 2 іншим подобається це.
  4. oleg_zav

    oleg_zav Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    9
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    13
    Повідомлення:
    2.201
    Адреса:
    Харьков Украина
    часть (половина) американского военного фонаря. Ставился сзади слева на всю наземную технику -авто, танки, мото. У вас стопсигнал. Нет лампочки, видать пытались ремонтировать. Лампочка здесь не съемная. В случае перегорания меняется вместе с корпусом.

    1942-harley-davidson-wla-and-xa-5.jpg
     
    zundapp500, hanter, Миша-Клад та 3 іншим подобається це.